Skocz do zawartości

[WIP] Pojazd 3D: Fiat Seicento ~ Rallycross


JaSzczur

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Przeczuwam, iż to model do gry, więc tak zastraszające ilość trójkątów jest do przyjęcia. Model wygląda dobrze.

 

PS. Jak można używać jakiegoś programu graficznego w wersji PL?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry początek. Zastanawia mnie jednak dlaczego nie robisz nic takiego... bardziej na czasie. wiesz normalki itp. Bo Twoje portfolio to oldschool bardzo jest. No i niemalże samiutkie samochody. Jeżeli robisz dla frajdy to wszystko gra. Jeżeli robisz jako takie faktyczne portfolio to o zatrudnienie może być ciężko. może by tak dla odmiany jakieś enviro? W samochodach jesteś niezły i w tym temacie rozwoju Ci nie trzeba. Druga sprawa że chetnie coś pordzewiałego bym zobaczył od Ciebie, cobyś sie też w teksturach poduczył. Planujesz tu jakieś konkretniejsze tekstury?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm zacząłem robić te autko w Hi bo chciałem wypalić normale, ale coś mi nie szło :/ ciężki dzień. jutro spróbuje jeszcze raz, więc Low poczeka ;]

 

Co do wersji PL, hmm tak jakość xD w sumie to i tak z pamięci klikam i skrótami jadę.

 

Portfolio oczywiście w miarę możliwości będę rozbudowywał. Sporo rozmyślałem nad jakimiś post-apokaliptycznymi artami, więc jak czas pozwoli :)

Na brak zleceń nie narzekam :P

Co do old-sql'owości mojego portfolio:

-Astra bez Normali bo RBR nie obsługuje wiec..

-Lambo 4/5letni i Camaro jako modele zajawkowe do mojej gry, która również na razie nie obsługuje Nor

-Fiat125p i Warszawa 201 na życzenie zleceniodawcy bez normali i szaleństw przy texturach, dostępne do obejrzenia na forum projektu

http://www.lowrider.pl/forum/viewtopic.php?f=1&t=5746&start=90

-a 350z i 406 chyba nie powinny w ogóle się tam znajdować:]

 

pzdr :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie idzie, zarówno low jak i hi. W jakiej grze będzie można pojezdzić?

A tak ogólnie wszedłem na Twoją strone a tam wyświatla się masa warningów, może dodanie ob_start(); na samym początku skryptu php pomoże, sam się ostatnio z tym męczyłem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzucam finalny Modelik, postprocessingiem zajmuje się zleceniodawca.

om05esi.png

sj71h6k.png

1ke8l0n.png

enahwfw.png

Na lepsze rendery mnie nie stać, gdyż czas|sprzęt mnie ogranicza, może kiedyś zrobię z tym modelem coś ciekawszego...

Edytowane przez JaSzczur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności