Skocz do zawartości

Prototyp z głowy :)


nonameplum

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Miałem nie pokazywać, ale jednak przedstawię co nie co z mojej nauki modelingu w 3dmax.

 

Jest to moje 2 podejście do max'a tak w ogóle, wcześniej zrobiłem mustanga z tutoriala, żeby połapać się w interfejsie i funkcjach programu :)

 

Teraz zacząłem robić trochę coś sam, nie patrząc na razie na wizki, tylko to co do głowy wpadło. Głównie tylko po to żeby nauczyć się odpowiednio rozkładać siatkę pod ms co na razie mi średnio wychodzi.

 

mycarrender5.th.jpgmycarrender4.th.jpg

mycarrender3.th.jpgmycarrender2.th.jpg

mycarrender.th.jpgmycar2.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Wybacz ale to auto jest brzydkie po prostu, wiem że bez konceptu i printów trudno ale może przeprojektuj go lekko póki jescze nie masz tak wiele zrobione.

 

Co do modelu to mach trochę krzywą siatkę.

Przez te connecty przy szparze w przednim nadkolu kaszani Ci się siatka i traci płynność, musiałbyś to miejsce jakoś ponaprawiać.

 

Jednak do nauki to polecam istniejący model zwłaszcza że możesz podpatrzyć rozwiązania innych na siatkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak pisal styczeń, slaby koncept. jak chcesz sie nauczyc to korzystaj z gotowych projektow, albo postaraj sie o dobre koncepty.

 

siatka troszku slabo. pozbadz sie wielokatow. jak wyrobisz se zwyczaj modelowania z samych czworokatow, to na bank zaprocentuje to w przyszlosci - taka mala rada

 

p.s. zacznij od poczatku z przemyslanym konceptem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za rady. Ale tak do samej siatki, to mogli byście mi przybliżyć jakie rozwiązania są złe. Nie da się mimo wszystko uniknąć niektórych wielokątów, gdy np nie chce aby chamfer przechodził na dalszą część jakieś powierzchni, np. ja na przednim nadkolu w połowie zakończyłem zagęszczenie siatki, próbowałem na kilka sposobów i ten wydał się najlepszym rozwiązaniem. Podobnie jak w innych miejscach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności