Skocz do zawartości

zima - pokój


tankiann

Rekomendowane odpowiedzi

Siema

Moje nowe dziecko w drodze^^ Jeszcze nie mam pomysłu ostatecznego ale chciałbym wyciągnąć coś fajnego z tej sceny, mój pomysł na chwilę obecną to coś wpadającego w czerń i biel. Co sądzicie na ten temat?

 

 

002mf.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Pomysł całkiem miły, ale powiedz czy to tylko ten rzut ma takie przeostrzone krawędzie czy ogolnie tak ci render wychodzi, co masz w AA ustawione, krzesła przy stole to napewno sie złoża juz przy kimś ważącym 70 kg - troche grubsze powinny być, co do podlogi to nie wiem czy to AA tak tu działa czy moze za mocny displ na podłodze;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Specem od MAX'a nie jestem bo sam się dopiero uczę, ale jako grafik mogę powiedzieć, że jak dla mnie to Render jest chamsko przepalony, zmniejszyłbym o wiele moc źródła światła z zewnątrz, btw. w pokoju wygląda jakbyś miał mgłę (w lewym górnym rogu), i takie jeszcze jedno spostrzeżenie - to co napisał poprzednik: s_vimes:

krzesła wyglądają strasznie sztucznie, zimno... tak jak z zapałek - zaraz się połamią ;) Generalnie fajna wizja, ale już na starcie zmieniłbym styl krzeseł i stołu, reszta ok, ale surowo jeszcze, więc to by było na tyle ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł pewnie zaczerpnięty z bieżącej pracy jednego z forumowiczów :-) Widać że nie jesteś projektantem. Meble ze sobą nie bardzo grają - regał po lewej, mebel tv, stolik przy wypoczynku. Zastanów się nad materiałem podłogi, bo nie jest ok. Co do krowy na podłodze to ja kiedyś przerabiałem ten temat na forum, mi wygląda na to że wrzuciłeś tam dispa poprostu - nie tędy droga. Światło masz bardzo marne i stosunkowo ciepłe, zakładając że za oknem biało. GI , źródło światła i jego kolor, oraz zastosuj VrayCam - pobaw się tym i będzie lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

litości nie pisz ze to wip i dlatego nie poprawiasz ustawień rendera, napchasz różnych rzeczy i co jak zaczniesz się bawić z ustawieniami rendera to próbny bedzie ci się robił godzinami. Dostosuj najpierw ustawienia rendera i światła w pustym pomieszczeniu z materiałami na ścianach podłodze i suficie juz takimi jakie chcesz użyć. Co do zmian jakie wprowadziłeś to sorki wsadziłeś inny stolik z evera razem z krzeslami i znowu kiepsko to zeskalowełeś do swojej scenki dwa cały stolik i krzesła lewitują;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmiana materialow nie wplywa znacznie na wydluzenie rendera, no chyba ze ma shellaci w blendach itp(5 warstw), render bedzie roznil o sekundy, najwazniejsze ustawienia to gi> irradence i light cache/brute force, dodatkowo ustawienia czystosci i antyaliasingu>dmc oraz ilosc swiatel...

 

co do taktyki bardzo dobra, chlopak wrzuca aby pytac o porady ogolno wygladowe, render mu trwa pare minut i wszystko jest jak nalezy, trzymaj tak dalej od tego jest wlasnie wip, bedzie problem pozniej to znowu sie pomoze,

 

co do wizki calkiem przyjemnie, za maly kontrast i troszku za ciemno wydaje mi sie.....

 

keep it going....

 

 

jahred6 - kogo masz na mysli???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności