Jump to content

Projektowanie interior/exterior


lidkus

Recommended Posts

Witam serdecznie

 

Potrzebuje pomocy w nauce 3d maxa. Dokładnie chodzi o projektowanie wnetrz i exteriorów. Chciałbym się nauczyc jak plynnie sie poruszac w gąszczu funkcji 3d maxa, jak dobierac odpowiednio swiatlo do scen, nakladac textury, modelowac. Wiem ze trening i jeszcze raz trening ale z modelowania 3d nie mam bladego pojęcia siedzę głównie w 2d. Osoba zainteresowana pomocą zostanie oczywiscie nagrodzona finansowo(dogadamy się). Interesuja mnie godziny wieczorne tj. 19/20+ . Wystarczy 1h dziennie :) Np 1 lekcja "do czego to służy?" badz "jak odpowidnio skonfigurowac 3d maxa i pluginy" itd.

 

Kontakt do mnie:

[email protected]

GG 4422735

 

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Po co plac pieniądze na kogoś tylko po to by wytłumaczył jakieś podstawowe funkcje ? Przecież sam możesz ściągnąć kilka tutoriali na temat tworzenia wnętrz lub architektury.

Ogólnie w tym temacie musisz sam ogarnąć tematy modelowania, oświetlania, nikt nie poprowadzi cie, a wytłumaczyć kilka funkcji możesz sobie sam wytłumaczyć.

Link to comment
Share on other sites

Iława - fajne miasto , kiedyś chciałbym tam zamieszkać.

 

Poczytaj maxowego helpa i tutoriale, które masz razem z maxem. Tam naprawde jest wszystko co potrzebne. No chyba, że inglisz jest problemem.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy