Skocz do zawartości

Projektowanie interior/exterior


lidkus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie

 

Potrzebuje pomocy w nauce 3d maxa. Dokładnie chodzi o projektowanie wnetrz i exteriorów. Chciałbym się nauczyc jak plynnie sie poruszac w gąszczu funkcji 3d maxa, jak dobierac odpowiednio swiatlo do scen, nakladac textury, modelowac. Wiem ze trening i jeszcze raz trening ale z modelowania 3d nie mam bladego pojęcia siedzę głównie w 2d. Osoba zainteresowana pomocą zostanie oczywiscie nagrodzona finansowo(dogadamy się). Interesuja mnie godziny wieczorne tj. 19/20+ . Wystarczy 1h dziennie :) Np 1 lekcja "do czego to służy?" badz "jak odpowidnio skonfigurowac 3d maxa i pluginy" itd.

 

Kontakt do mnie:

[email protected]

GG 4422735

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Po co plac pieniądze na kogoś tylko po to by wytłumaczył jakieś podstawowe funkcje ? Przecież sam możesz ściągnąć kilka tutoriali na temat tworzenia wnętrz lub architektury.

Ogólnie w tym temacie musisz sam ogarnąć tematy modelowania, oświetlania, nikt nie poprowadzi cie, a wytłumaczyć kilka funkcji możesz sobie sam wytłumaczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iława - fajne miasto , kiedyś chciałbym tam zamieszkać.

 

Poczytaj maxowego helpa i tutoriale, które masz razem z maxem. Tam naprawde jest wszystko co potrzebne. No chyba, że inglisz jest problemem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności