Skocz do zawartości

HSDA w wersji 1.0


adek

Rekomendowane odpowiedzi

Zachęcam do rzucenia okiem na oprogramowanie o nazwie Harry Storbacka's Digital Artist, które pojawiło się już jako oficjalna stabilna wersja 1.0. W skrocie: HSDA to oprogramowanie do malowania 2D z wbudownym pewnym "wspomaganiem przestrzennym". Zachęcam do obejrzenia filmów wideo.

 

Więcej: http://www.max3d.pl/news.php?id=1075

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Jestem ciekaw czy ktoś z Was próbował tego softu. Jeśli tak, z ciekawości, napiszcie czy to "wspomaganie przestrzenne" faktycznie się przydaje, czy jest to wygodne. Jest to coś nowego (przynajmniej wczesniej się z tym nie spotkałem), na filmach wygląda fajnie, ale jak w praktyce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matuzalem: ja mam obserwacje taka z kolei, ze grafika komputerowa 2d/3d zaczyna juz bardziej przypominac aranzacje niz tworzenie od zera. Niestety ida za tym rozne niedogodnosci. Przestaje sie cenic ludzi, wzrastaja wymagania, wynagrodzenia spadaja.

To jak z telefonami komorkowymi...mialy byc takie super, a sluza glownie temu by szybciej wykonywac swoja prace...przy czym kazdy wie, ze to co kiedys w tydzien zalatwiamy teraz w 2 dni i placi tylko za te dwa dni wiec co za pozytek z tej technologii;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności