Skocz do zawartości

Modele 3d: Studium Organiki


Siusiak

Rekomendowane odpowiedzi

PS.Przepraszam ze tak zmieniam ten temat ale z tego co mi napisal mafida postanowilem tylko i wylacznie cwiczyc organike i odpowiednie siatki poszczegolnych czesci ciala. Nie chcialem zakladac nowego tematu wiec tylko zmienilem nazwe. Postaram sie dodawac modele i nabierac doswiadczenia w ukladaniu samej siatki

Edytowane przez Siusiak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Zatem Opis postaci:

Nazwa : Megalisk

Opis:

Jednostka ma na celu przenoszenie/oslanianie jdnostek strzelajacych znajdujacych sie na niej. Jednostki z niej moga strzelac oraz jednostka sama w sobie moze atakowac . Na plecach ma oslone + "dzialo" ktore rzuca cos w stylu plagi/zwolnienia ze starcrafta I.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrażać ?? nie m mowy :) mam 7 miesiecy na nauczenie sie wszystkiego co jest zwiazane z 3ds maxem i Zbrushem(oczywiscie to co bede w stanie,nie ze musze,co bardzo chce),bo pozniej na studiach bedzie Visual C++ do opanowania :) puki co mam czas tylko i wylacznie na modelowanie :)

Edytowane przez Siusiak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS.Przepraszam ze tak zmieniam ten temat ale z tego co mi napisal mafida postanowilem tylko i wylacznie cwiczyc organike i odpowiednie siatki poszczegolnych czesci ciala. Nie chcialem zakladac nowego tematu wiec tylko zmienilem nazwe. Postaram sie dodawac modele i nabierac doswiadczenia w ukladaniu samej siatki

Siatka siatką,w zbrushu też śmigaj dalej tylko może trochę mniej ambitnie:).Znajdż dobre refki i spróbuj moze jakąś głowę człowieka wyrzeżbic na początek,łatwiej sobie wyrobić technikę jak sie ma odniesienie do czego dążyć w formie fotki.Jak sie nauczysz poprawnie rzeżbić ludzka anatomiię to potwory same potem lepiej wyjdą.

 

powodzenia i dobrze że się nie zrażasz:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mialem czasu teraz nic robic ;/ Dam siatke glowy do oceny (tak to ta ktora dalem do gamearta) jutro postaram sie zrobic nowa tylko czy moglby ktos wyslac strone z refkami ? bo wsumie nawet nie wie mjak to szukac

96562239.jpg

68681967.jpg

70090154.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności