Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Mitsubishi Lancer Evolution X


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

X czasu temu modelowałem tego nieszczęśnika, a ostatnio ulitowałem się nad nim i w końcu go ukończyłem. Modelowane w 3ds max 2009, renderowane w vray. Efekt:

Hi-res

04small.jpg

Hi-res

back2blacksmall.jpg

Hi-res

white2small.jpg

Hi-res

back2whitesmall.jpg

Hi-res

red2small.jpg

Hi-res

back2redsmall.jpg

Dziękuję wszystkim, którzy mi pomogli, w większym stopniu ( IRC :P ) i nawet w najmniejszym stopniu :)

Tak więc C&C welcome.

Edytowane przez Berger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

-słaba jakość tła

-kierunek padania światła chyba nie zgrywa się za bardzo z tłem

-coś biedne odbicia w karoserii

-lusterka chyba z innego auta ;)

-biała wersja by była nawet niezła gdyby nie zbyt duży kontrast (czarne elementy i cienie zbyt ciemne)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krzyyyyyyywo, o jak krzywo. tak na dobrą sprawę to to nie jest Evo... ani Lancer... mooooże jakieś inne Mitsubishi, którego wcześniej nie widziałem. Ogólnie jeśli masz słaby model, to obojętnie jak dobrze go wyrenderujesz to się nie obroni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu się doczekałem tej chwili;-) najbardziej podoba mi się wersja czerwona, pozostałe mają czarne plamy (niedoświetlony przód). Lusterko razi dość mocno, i koła trochę dziwnie wyglądają. Może to wina kamery, ale auto wygląda jak napompowany balon, a przecież evo X ma smukłą i lekką sylwetkę.

Ale całokształt jest ok, robisz duże postępy. Czekam na kolejne rendery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krytyka potrzebna. Ale widać było pracę, widać postęp i zaangażowanie. Model oczywiście nie jest doskonały. Plastuś jest miejscami (: *). Ale jak tak dalej pójdzie, to będą ludzie z Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krzyyyyyyywo, o jak krzywo. tak na dobrą sprawę to to nie jest Evo... ani Lancer... mooooże jakieś inne Mitsubishi

To dobrze że jest napisane w tytule co to za samochód bo byś nie poznał pewnie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za komentarze, następny będzie lepszy :) Ten był robiony techniką mid poly jako pierwszy, więc pewne rzeczy z początku nie były dla mnie jasne :P. Dodałem jeszcze jeden render, później może pojawią się inne wersje kolorystyczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niektore komentarze swoja glupota zdzieraja asfalt, szkoda je komentowac,

powiem tak, 4*(zakladajac ze nie widze czarnego) i graaaaaaaaatki bo wyszlo super!!!

 

bialy najlepszy, ma zrownowazony kontrast, tak wogole to szkoda ze nie pozostales przy wersji rally....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Materiały bardzo niedopracowane a zwlaszcza lakier i tylne swiatła. Na niebie zrobilo sie brzykie stopniowanie(moze kompresja) i masywny brzydki noise Kadr troche uciekł przy ujeciu tylnego 3/4. Ogolnie wyszlo troche nie poradnie, ale jesli jest to jakiś stopien w dązeniu do zamierzonego efektu to moge powiedzieć ze jest coraz lepiej;)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności