Skocz do zawartości

Pojazd 3d: Bobcat


mrys

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

IMHO jedna z Twoich najsłabszych prac. Ujęcie pokazujące najmniej ciekawą stronę samolotu, nie ma na czym zawiesić oka. Przeciętny użytkownik zobaczy szarą plamę w kształcie samolotu, na dodatek częściowo przysłoniętą chmurami. Wieje nudą...

Zmiana kadru pewnie by wystarczyła.

Edytowane przez Houston
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość fishinthewater

mrys niestety muszę się zgodzić z Houston'em chociaż wiem że sporo w to włożyłeś.

hmmm ... jest to jakaś odskocznia od tych prac pokazywanych z super detalami ale mimo wszystko wygląda to zbyt 'prosto'.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee, widzę, że jakieś tam reakcje się jednak pojawiły:) Ta praca nie aspiruje Boże broń do rangi jakiegoś epokowego dzieła - też nie zaliczam jej do najlepszych, aczkolwiek ma kilka elementów z których jestem dość zadowolony. Np. najbardziej chyba jak dotąd w moich renderach konsekwentne oświetlenie. Co ciekawe bardzo się spodobała na kilku zagranicznych forach graficznych, i co jeszcze ciekawsze, szczególnie fotografom. Ale ponieważ np. zjechana "Verfluchtes englishes... " trafiła na front Blender Artists (co nie jest takie znowu proste) świadczy to jedynie, że ludzkie gusta się różnią.

 

Szczerze powiedziawszy mógłbym jeszcze trochę nad nią posiedzieć, ale ponieważ Kerkythea, w której renderowałem zaczęła strzelać fochy to po pierwsze zostawiłem jak jest a po drugie najprawdopodobniej zrezygnuję z KT.

W każdym razie mnie ta brzoskwiniowa tonacja nieodmiennie wprawia w dobry nastrój :D

 

PS. Bobcat był na zlecenie. Klient zadowolony :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności