Skocz do zawartości

Scena 3D: Unterseeboot 47 Günther Prien


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!Jakis czas temu, przy okazji tematu Waldka z jego VIIC podzielilem sie swoimi wypocinami od tamtej pory jak czesc z was wie, postanowialem to poprawic i zrobic okret tak jak wygladal on naprawde, oczywiscie Waldek bardzo pomogl mi rada. Glownie odnosnie najlepszego zrodla jesli chodzi o wczesny VIIB.

Postanowailem, podobnie jak Lechu zmierzyc sie w Octane challenge i wyrenderowalem pare klatek jednej scenki.

Ponizej wrzucam gole rendery z Octane, te rendery są dostepne do zobaczenia tutaj:

http://www.refractivesoftware.com/forum/viewtopic.php?f=16&t=697&p=9220#p9220

 

Dwa z nich poddalem postpodukcji, ktora jest niestety zabroniona w konkursie Octane oto one:

u47octane2.pngu47octane.jpg

 

Wrzucam tutaj, jako ukonczone, aczkolwiek na Blenderowni pewnie bede staral sie w wolnej chwili dodac pare dodatkowych scen i tam poki co pozostaje w fazie WIP.

Przepraszam za niska rodzielczosc ale moj GF8600 niestety nie wyciagnie wiecej z siebie na Octane.

 

Pozdrawiam Piotrek.

 

PS.Wesolych Swiat wszystkim!

Edytowane przez Ulfar999
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Pierwsze ujęcie bardzo mi się podoba, aż czuć tą słoną wodę zalewającą płuca (może to zasługa jakichś traumatycznych przeżyć i podtopień z dzieciństwa ;) ). Drugie jest też ładne, musisz sprzedać mi patent na malowanie takich fajnych rozbryzgów i fal :)

Edytowane przez le_chu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie jest na prawdę super. Nie próbujesz na siłę pokazać modelu, jest bardzo fajna kompozycja i kolorystyka. Oba obrazki fajne, w pierwszym jest troche więcej kolorów, a w drugim troszkę lepszy klimat ;), cięzko powiedzieć który jest "lepszy" ;).

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki chlopaki, postaram sie cos jeszcze upnac, narazie mysle nad innymi kadrami, wlasnie jednym brakuje tutaj close-upow w tych ujeciach ale bardziej chcialem isc w klimat, ciesze sie, ze wam sie podoba, bo dzisiaj jakna to popatrzylem to stwierdzilem ze sa do bani.

Edytowane przez Ulfar999
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności