Skocz do zawartości

OBIEKT 3D: Latarka


MEDAL

Rekomendowane odpowiedzi

Po pierwszse chcialbym wszystkich serdecznie przywitac ...

jest to moj pierwszy post na tym forum kiedys obiecalem sobie iz niw ystawie zadnej moje pracy na pokaz ...no ale coz czas najwyzszy zebrac torche opinni i sugestji

 

model 3d w 3DsMax 5 Latarka

zainspirowany zaliczenim kolegi ... stwierdzilem ze mu troche pomoge chce zaliczyc na 3

 

nie jest to moja pierwsza praca lecz pierwsza dosc szczegolowa narazie raczkuje w 3d do tej pory zajmowalem sie wylacznie 2d i nie powiem czasem mi sie moje prace podobaly :P

 

oto kika renderow

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

wczesniejszy render musze porpacowac na texturami drobnymi niedociagnieciami itp itd prosze o wyrozumialosc

 

a tak btw Baterie nie sa moim tworem jedynie porzyczonym wiec mysle ze w koncowej wersji ich nie bedzie lub bede moje wlasnomyszkowo stworzone

 

sorry juz poprawilem temacik juz od jakiegos czasu sledze to forum lecz jak widac wpadka na nasmym poczatku :(

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety wiem mialem pewne problemy z moim maxem przy importowaniu tych bateri pozatym maja zrabana texture narazie dodane sa jako obiekty pogladowe najbardziej zalezy mi na opini i sugestich odtyczacych samej latarki sam widze wiele niedociagniec niestety brak zdolnosci (a raczej wiedzy) nie pozwala mi na obiektywna ocene juz chcialem rozpaczac wszystko od nowa ale na zlosc swojej kobiecie(ktora uwaza ze itak jestem do niczego ) postanowilem umiescic te renderki tutaj dzis postaram sie cos jeszcze wrzucic

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejne ujecie i renderek niesety nie potrafie soebie w tej chwili poradzic z reflect przy hidri by podloze odbijalo to co na nim sie znajduje ponizej bedzie siateczka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Savoy

Objekty ok.

Przydałby się mały bumpmap na szkle i latarce (za idealne szkło)

Chyba za ciemna ta scena (ale to moje odczucie).

Ciekawy efekt wody - jak zrobiłeś? (opisz)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

efekt wody to zwykly splat (mapa domyslnie w maxie) jako bump map do podloza difuse colour to Hidri i efekt sam powstal tylko jak widac brak odbicia i cieni ale mysle ze to nadrobie

 

@Sir_bols tak tez to zauwazylem hehe :) troszku sie pospieszylm i przeoczylem dosc wazny element dzieki za slowa otuchy

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

boze a czemu pomyslales ze to woda poza tym ze na nia niewyglada....a poza tym to wybrazasz sobie latarke na wodzie......

proponuje dodac lekkiego gloosa jesli wiesz co to jest.....jak nie to niewazne...

a wlasnie gdzie sa te odbicia:D

niedaje sie w reflect>evoirment jesli masz na tej plaszczyznie jakies przedmioty...hehe smiesznie to wyglada

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności