Skocz do zawartości

Finshed: ...40...


Thx

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

dzisiaj to tylko tysiące kul jednocześnie zamoczone w hektolitrach krwi staje sie w jednej czwartej zrozumiane niesamowite

 

Ale my rozumiemy, tylko wiemy o tym, że nad mogiłami się nie rozmawia... Szczególnie że to są "nasze" mogiły...

Obraz przemawia aż nad to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

he he prrrszalony wszystkim opowiadam, że zrobiłem maziaj na którym chciałem pokazać jednego z tysięcy który przezywa swoja egzekucje o paręnaście sekund....na tyle długo...nie wiem...na tyle żeby się pożegnać, powspominać ...cholera wie...On na pewno wie ,ze dostał kulę i nie jest sam w padole no i ,że koniec

oczywiście złamałem swoje tabu: nie komentować historii. Ale tłumaczę sobie ,że skomentowałem teraźniejszość

Edytowane przez Thx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Ci powiem, że jak patrze na niego tak jak go nam pokazałeś, to widzę ofiarę, ale gdy obrócę głowę to widzę oprawcę. Usta zaczynają grać większą rolę i pojawia się jakaś pogarda i wściekłość na jego twarzy, tak jakby ta kula dopiero co go zatrzymała. Trochę mi się to kłóci. To żaden zarzut, ot spostrzeżenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prrrszalony trafjne spostrzezenie :D, faktycznie cos w tym jest. Praca ma klimat tak kazda twoja :), ja tak samo, jak pare dni wczesniej zobaczylem ten art.. tak sobie mysle.. i kurna nie wiedizalem co napisac :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hah, sorki chlopaki ale to troche wyglada jakbyscie sie tlumaczyli dlaczego dopiero teraz daliscie komentarz;]

 

Ciekawa kompozycja, i sam sposob przedstawienia tego wydarzenia. Co do zarzutow- jezeli koles lezy, bo rozumiem ze nie przypadkowo wybrales taki kadr, no to i innymi srodkami staralbym sie ta jego postawe podkreslic-chociazby swiatlem ktore teraz u ciebie swieci z prawej strony, a chyba lepiej byloby gdyby swecilo z gory, prospopadle na facjate.

 

no i te kreski- wyglada mi caly czas na nieskonczona prace- o ile w innych mazancach, te 'niedokonczenie' ma swoje plusy, to tutaj jednak wyglada jakby ci sie po prostu nie chcialo robic tego dalej...

 

co do samych kresek- moze lepiej byloby ukladac je tak jak uklada ci sie bryla? bo tutaj to jest strasznie przypadkowe, zrobiles takie siano, ktore wcale nie wyglada dobrze. To tak jakbys mial juz pomalowana postac i chaotycznie pomazal krechami malunek. Ja wiem ze moze i to efekt zamierzony,ale pisze tylko jak czyta to przypadkowy odbiorca...

 

tak czy siak, pracka klimat ma !;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności