Skocz do zawartości

Modyfikacja myszki optycznej :)


t0m3k

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

zmienilem sobie ostatnio w mojej myszcze diode z czerwonej na niebieska, myszka dziala tylko na blyszczacych powierzchniach jest mniej czula.

 

Moje pytanie jest takie:

- czy to ze zmienilem diode moze miec wplyw na zywotnosc myszki?

 

z gory dzieki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

rozne diody pobieraja rzne ilosci pradu to racja, ale jesli uzywasz mysze powyzej 6 lat to tak ma wplyw, ale jezeli nie to nie ma, chyba ze masz optyka a a4techa, mediatecha czy innych wtedy moze mec, ale np microsoft sa nizniszczalne, nie strasznie im sciany rzuty nimi, proby urywania kabla.... dalej dzialaja i niezmiennie dokladnie i dobrze. warto. a jedyne o co mozesz sie amrtwic to czy dobrze diode umocowales i to ze soczewka jest czula na rozne swiatlo wiec mogles stracic na precyzji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no myszki M$ niezniszczalne, wiadomo, w koncu Bill je robil :)

 

 

jedynymi sladami istnienia ludzkosci po wojnie atomowej albo kolizji z kometa czy innym ustrojstwem beda myszki M$!! hiphiphurra!! long live Bill G. !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisał dirty

no myszki M$ niezniszczalne, wiadomo, w koncu Bill je robil :)

 

 

jedynymi sladami istnienia ludzkosci po wojnie atomowej albo kolizji z kometa czy innym ustrojstwem beda myszki M$!! hiphiphurra!! long live Bill G. !!

nie kapuje tej wypowiedzi, ale coz... a to ze bill jest jednym wybitnym prgramista to mozesz sie przekonac probujac pisac system operacyjny... powodzenia. a produkty jak myszki ma najwyzszej klasy spojrz chociazby na progamerow. starczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o boshe, znowu nie bierz sobie tak do serca wszystkiego co sie tu pisze, szczegolnie o billu. jesli obrazilem twojego idola to przepraszam ;)

 

a myszki robi ok chociaz sa duuuzo lepsze na rynku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

logitech mi sie na pl rozwalil i sie poscierala., co do boomslaga to 2100 dpi to jeden wielki idiotyzm. a co do billa to jest geniuszem jezeli chodzi o biznes i programoanie. chociazby dlatego ze jest ajbogatszym czlowiekem na swieci. a i tak dla wyjasnienia obecnie moim hobby jest czytanie dokumentacji gentoo(linux). wiec uswiadom sobie ze tego czlowieka trzeba oceniac p jego wiedzy i umiejetnosciach a jak nie umiesz napisac nic lepszego od windy to nie narzekaj, albo system zmien.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czlowieku, nie wiem o co ci chodzi. jakis przewrazliwiony jestes. moze to z powodu twojego hobby (sic!). radze odlozyc dokumentacje linucha i wyjsc na spacer, od razu humor ci sie poprawi. jak nie to wyjdz z kumplami na piwo lub umow sie z jakas mila pania.

 

a co do billa to jest on moim najmniejszym zmartwieniem. zwisa mi to czy jest geniuszem czy nie. zwisa mi ile ma kasy. zwisa mi czy robi najlesze myszki na siwiecie.

 

\' jak nie umiesz napisac nic lepszego od windy to nie narzekaj, albo system zmien\' nie wiem o co ci chodzi ale tak sie sklada ze nic lepszego napisac nie umiem (????) . z windy korzystam bo musze.

 

\'a co do billa to jest geniuszem jezeli chodzi o biznes i programoanie. chociazby dlatego ze jest ajbogatszym czlowiekem na swieci\' aha, poniewaz jest najbogatszym czlowiekiem na swiecie jest geniuszem finansowym i informatycznym, tiaaa. ciekawe. na pewno to miales na mysli?

 

pozdrawiam i na przyszlosc spusc z tonu (albo z czegos innego, od razu poczujesz sie lepiej...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisał dirty

no myszki M$ niezniszczalne, wiadomo, w koncu Bill je robil :)

 

 

jedynymi sladami istnienia ludzkosci po wojnie atomowej albo kolizji z kometa czy innym ustrojstwem beda myszki M$!! hiphiphurra!! long live Bill G. !!

-przeczytaj to i zastanow sie jak moze to odebrac twoj czytelnik.

-z windy nie musisz korzystac, jest wiele ich emulatorow(chociazby projekt open source windows)

-co do hobby to mam inne - kino( nie to z hollywod)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehem, pisane pod wplywem....roznych emocji powiedzmy. nie wiem jak to moze odebrac moj czytelnik (btw pierwsze slysze zebym mial jakis specjalnych czytelnikow). ot zwykly glupi text. ale co w tym zlego. nie mam zamiaru umrzec z nadmiaru powagi. nevermind...

 

nie ma sie co czarowac. windows to jedyny powazny system na peceta(z calym szacunkiem do linucha) . chociazby tylko i wylacznie ze wzgledu na jego popularnosc i liczbe uzytkownikow/programow. alternatywy powaznie konkurujacej z winda po prostu nie ma . i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisał dirty

ehem, pisane pod wplywem....roznych emocji powiedzmy. nie wiem jak to moze odebrac moj czytelnik (btw pierwsze slysze zebym mial jakis specjalnych czytelnikow). ot zwykly glupi text. ale co w tym zlego. nie mam zamiaru umrzec z nadmiaru powagi. nevermind...

 

nie ma sie co czarowac. windows to jedyny powazny system na peceta(z calym szacunkiem do linucha) . chociazby tylko i wylacznie ze wzgledu na jego popularnosc i liczbe uzytkownikow/programow. alternatywy powaznie konkurujacej z winda po prostu nie ma . i tyle.

nie wiem czy sie orientujesz, ale wikekszosc firm planuje do 2006 roku przejscie calkowite na linxa(jestem realista ze to nie zabije winde, bo nie o to chodzi) ale z teo co pamietam to dell przerzuca sie, sgi chyba nafdal chodza na unixach( tu nie jestem pewien, ale do o2 to byl unix) a linuxow jest tyle i mam dobra perspektywe na rynek OS-ow( plibuda warszawska informatyka) coraz wiecej ludzi uczy sie linuxa i coraz czesciej ucy sie linuxa na zajechach. a jego mozliwosci? powiedzmy ze na debianie koles z karta s3virage, procem 400(celeron) odpala gta3 a normalnie pracuje w 1024x768. to jest duzo.a co do wsparcia to do 3d masz chociazby maya, do 2d photoshopa, gimpa. jest tego cala masa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu sie nie mam zamiaru klocic bo o linuksie za duzo nie wiem... ale wydaje sie mi bardzo malo prawdopodobne zeby wiekszosc firm sie przerzucilo na linuxa...

 

anyway, jak wyglada wsparcie jesli chodzi o sprzet (sterowniki) do najnowszych urzadzen (grafa itp)

 

poza tym za winda stoi potezna korporacja i na milion procent nie da sobie wyrwac takiego kawalka rynku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mam was! co wy tu sobie wolne dyskusje na temat windy uprawiacie? :)

zalozcie sobie watek w dziale do tego odpowiednim. z pewnoscia bedzie dlugi i burzliwy.

zaraz wpadnie MeG albo MareG i wam pokasuja oty :P

 

edit: oczywiscie chodzilo mi o jedyny sluszny os.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności