Skocz do zawartości

viz: room


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

... jak klient sobie coś wymyśli...

 

Może mógłbyś przedstawić jakieś fotografie tego pomieszczenia? Podejrzewam że klient nie zgodziłby się na to. Ten sam w którego ja nie wierzę. Nie wierzę że to jest komercyjny produkt. Zarówno projekt jak i wizualizacja są amatorskie. 20-sto piętrowy budynek pofabryczny z cegły? Nastoletniego klienta stać na kupno/wynajęcie takiego pomieszczenia? Barierka bez mocowania wygląda jakby była pułapką na pijanych opieraczy. Sam projekt jest nieprawdopodobny. Przyznaj się że po prostu uczysz się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo to nie jest komercyjny produkt. Zrobiłem to dla znajomego który kiedyś podczas rozmowy powiedzial ze chcialby mieszkac w studiu przerobionym z starego magazynu. Ten budynek nawet nie istnieje. Na jakiej podstawie twierdzisz ze klient jest nastoletni?? Słowa "klient" użyłem nie ze względu na komercyjny aspekt tej pracy tylko dlatego ze często tak mowie o znajomych. Tak, przyznaje sie: PO PROSTU SIĘ UCZĘ, nigdzie i nigdy nie napisałem ze jestem cud-miód fachowcem od wizualizacji.

 

" 20-sto piętrowy budynek pofabryczny z cegły?" rozumiem ze budynek nie oze stac na wzniesieniu :) tudzież większym pagórku ? Fakt widok za oknem moglybyc inny ale taki znalazlem na sieci i mi podpasowal. Co do cegiel to maja dispa tylko jakos zlagodnial po obrobce w photoshopie

 

PS.

jak bylo w innym dziale to zero komentarzy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nastoletni klient? Bo mangowe laseczki na ścianie na to wskazują, no chyba że to czterdziestoletni programista, no ale ten mieszkał by u rodziców. Jedyna co mi się podoba to ten shaderek na suficie. Domyślam się też, ze większość modeli na scenie nie jest Twoja, bo są straszne dysproporcje jakościowe pomiędzy niektórymi modelami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak się domyślałem ze to o rysunek na ścianie chodzi :) nie, koleś nie jest nastoletni po prostu interesuje się manga, Japonia i wszystkim co z tym związane ( nawet uczy się japońskiego). Ten rysunek na ścianie jest własnoręcznie wykonana przez niego praca. Modele nie są moje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wój post dac77 wegłudm nie jest trochę nad wyraz. Wizka możenie ideana ale nie odstrasza, cegły jakiegoś dispa by potrzebowały i widok za oknem inny dać

Ja nie o wizce tylko o projekcie który jednak odstrasza.

 

Chodzi o to że pisząc klient sugerujesz że takiej jakości projekt znajdzie nabywcę. Jak sam piszesz jest to tylko teoretyczne ćwiczenie gdyż budynek nawet nie istnieje. To nie jest klient. Gdyby nim był to jego życie byłoby bardzo ciężkie w tak urządzonym domostwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności