Skocz do zawartości

Teczka 2D :: Rozrack


Rekomendowane odpowiedzi

Hej nazywam się Jacek. Maluje dla przyjemności od kiedy pamiętam. Większość obrazków które będę tu wrzucał to wipy, lub po prostu niedokończone speedy. Zdaje sobie sprawę, ze czas kiedy namaluje coś sensownego może nigdy nie nadejść ;D, ale mam nadzieje ze razem z kolejnymi stronami teczki będzie coraz lepiej.

 

untitlecd1m.jpg

robos.jpg

prisoner.jpg

img2gp.jpg

15631803.jpg

wipk.jpg

portk.jpg

ni3m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Pewnie masz racje. Wszystkie obrazki robiłem z długimi przerwami czasowymi. Wiec wszystko czego się nauczyłem, zdążyłem już zapomnieć nim zabrałem się za nastepny. Jeszcze tylko dwa, trzy tygodnie i na pewno trochę nadrobię ;]

 

...

c5422.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duzo bys zyskal z wielkorotnego cwiczenia bryl geometrycznych w roznych warunkach oswietleniowych.

Wtedy moglbys w pleni wyrenderowac swoje ciekawe pomysly, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

Na pewno masz racje, spróbuje nad tym później popracować. Szybki repaint, mam nadzieje ze poprawiłem chociaż główny problem z oświetleniem.

 

wi2q.jpg

 

korekta koloru :

 

c5426.jpg

Edytowane przez rozrack
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to świetnie to pociągnąłes, poszukaj referencji do tego kolesia, jeśli nie znajdziesz to lusterko obserwacja i aparat Ci pomogą, przy takiej pozie może jakiś model. Zdecydowanie wydłużyłbym korpus/ogon tego węża tak żeby się zawijał dużo dalej i ginął stopniowo w chmurach które zaczynają wyglądać bardzo ładnie. Podoba mi się jak poprawiłeś kolory, ale przydało by się w Twoich pracach więcej głębi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie na coś takiego liczyłem ;]

Pomysł z ogonem wykorzystam, nad gościem jeszcze pomyśle, może w ogóle ustawie go w innej pozycji, trzeba mu dodać dynamiki.

 

Co do głębi to wynik po trochu mojej amatorszczyzny (chodź w tej kwestii robię postępy) i "magicznego" monitora firmy Avalon ;D To cudo techniki ma w zwyczaju samo poprawiać problemy z głębią i nasyceniem kolorów. Na szczęście innych użytkowników długo go nie po produkowali.

 

Ten obrazek jest dla mnie swego rodzaju poligonem ćwiczebnym :d Wiec jeśli ktoś ma jeszcze inne interesujące sugestie (nawet bardzo przewrotne) mogę je wykorzystać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta teraz ja powiem to, z czym sam ostatnio walczę - Ogranicz dziabanie małym pędzlem, rób wszystko do granic możliwości największym, nie będziesz robił szalonych linii nie mających racji bytu. Nie będzie siana, w efekcie praca będzie czystsza, bardziej czytelna i realistyczna.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kolor pickerem ci nie pomogę. Ale za to mogę doradzić coś na temat grafiki tej ze śniegim i babką. Myślę, że ta babka po prostu jest tam zbędna. Natomist odnośnie ostatniej pracy podoba mi się zestaw kolorów i klimat pracki. Nawet te krechy nie są takie złe, chmury moglbys zrobic bardziej nieregularne i tak jak juz to wspominal Florian P zrob trochę więcej skał:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności