Skocz do zawartości

Object 3d: Felga :)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

nic szczegolnego...tak dla cwiczonka zrobilem felge..nie patrzcie na opone i dodatki (sa bo sa ) pozniej moze zrobie tutoriala jak zrobic taka felge.

 

pozdr

 

r1.jpg

 

r2.jpg

 

r3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

coś sie mi tu nie podoba w tej feldze, jest jakaś niesymetryczna, albo to tylko takie moje wrażenie. Chodzi mi o tych 5 ramion -chyba nie są rozłożone symetrycznie, widać to szczególnie po tych dziurach między nimi, które nie wyglądają tak samo. Porównaj sobie np. dziure u samej góry do dziury po lewej -ta po lewej jest zaokrąglona przy środku felgi.

Poza tym wygląda ładnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yano masz racje :) wyszlo tak poniewaz na samym poczatku obrazlem zla ilosc segmentow dla cylindra...ale przy samochodzie raczej by sie tak mocno nie rzucalo w oczy :)

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tfardy

Na wstępie witam wszystkich serdecznie!

To mój pierwszy post na tym forum i nie wiem czy powinienem marudzić ale zaryzykuje :P Mianowicie mam kilka uwag natury samych założeń. Szkoda, że tarcza nie jest wentylowana i wisi w powietrzu no i sam zacisk jakby od tylnych kól (ze względu na położenie) wydaje mi się mniej ciekawy od przedniego oraz bieżnik... jakby taki troche nie do auta sportowego. Co do felgi to w pierściniu \"trzymającym\" opone pas wzmacniający jest mniejszy ok 1/3 szerokości. Pozatym to oki i pozdrawiam.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności