Skocz do zawartości

Teczka 2D: Dr Gurgul


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie!

 

To moja pierwsza teczucha na tym forum, będę się starał regularnie wrzucać co lepsze prace. A, i byłbym bardzo wdzięczny za wszelką krytykę oraz porady. Mimo, że zdarzało mi się uczęszczać na rożne warsztaty, w dużej mierze jestem samoukiem-zapaleńcem - rysowanie rozpoczynałem od stylu typowo komiksowego, który potem rozszerzył się na bardziej realistyczne i mroczne klimaty :]

 

Pozdrawiam i życzę dużo śmiechu :]

 

Nu, to jadziem z tym koksem - na początek trochę speedów i parodii, mniej więcej w chronologicznym porządku:

 

 

TitsofGTFOMedieval.jpg

 

HorrorSketches.jpg

 

MuppetSAWPoster.jpg

 

Penitenziagite.jpg

 

LekcjaNekromancjiDraTrupa.jpg

Shadow of the Horned Beaver:

HornedBeaver.jpg

Edytowane przez Dr Gurgul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

przedostatnia praca nawiązuje do Lekcji anatomii doktora Tulpa pędzla Rembrandta ?

 

edit

teraz zobaczyłem na nazwe pliku i juz wiem :)

 

te dwie ostatnie pracki fajniesze od reszty

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za komentarze!

 

@emmilius: Trzeba osiągnąć 666 level w World of Gwarcraft - grze MMO, w której celem jest zrobienie jak największego gwaru na serwerach :]

 

Wkrótce następna wrzuta :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostrooo (odnośnie komiksu):) Ogolnie twoje rysunki mi się podobają, tylko ta kuchnia jest troche dziwna, bo niby brudna, a tutaj błyszcząca się kuchenka, być może nie załapałem jakiejś ukrytej w tym aluzji:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuchnia jest świetna :D naprawde dobre wyczucie kompozycji koloru i światła ;D no i ten klimat... ;)

 

muppet saw mnie rozwaliło XD

co do komiksu: zanim obczaiłam CO jest w drugim kadrze, troche czasu mineło :P za bliski kadr i za mało konkretnie widać że to twarz. Po za tym klimat fajny, troche jak RomanticalyyApocaliptic albo Gone with the blastwave, tylko bardziej oszczędnie ze strony wizualnej ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie i dziękuję za komentarze :] Jeszcze jedna porcja cartoonsów ode mnie:

 

CrimeStoppers1.png

 

DETOX.jpg

 

BoxingDay.jpg

 

WARON.jpg

 

 

Anteno.jpg

 

I kilka ilustracji utrzymanych w klimatach Świata Dysku:

 

Pratchett-MagesVSPriests.jpg

 

Pratchett-Librarian.jpg

 

Pratchett-Bridge1.jpg

 

DiscworldSketches.jpg

 

Niebawem wrzucę też trochę stuffu w cięższych klimatach.

Edytowane przez Dr Gurgul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięks! :] Dziś poświęciłem chwilę, żeby poprawić poprzedni komiks i kuchnię, zgodnie z sugestiami oglądających. Poprawiłem kadr i i parę drobnych bugów graficznych, dodatkowo Niemcy teraz mówią po niemiecku, a kuchnia jest o wiele bardzie zasyfiona. Żeby nie zaśmiecać daję linki:

 

http://fc08.deviantart.net/fs70/f/2010/191/c/d/Ypres__Autumn_1914_by_DoctorGurgul.jpg

 

http://fc03.deviantart.net/fs71/f/2010/192/a/4/Hell__s_Kitchen_by_DoctorGurgul.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahah XD Hm, to prędzej jeden z 3 mędrców, którzy przyszli do Jezuska XD

A tak poważnie to rysując tego wschodniego maga inspirowałem się teledyskiem Rammsteina "Amerika" - tam jest taki Hindus w turbanie, który pali Lucky Strike'i (z nazwą pisaną w sanskrycie) XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olrajt, rzeczywiście w pomniejszeniu wygląda nieco jak drobna siatka, w takim razie zawezmę i poprawię tego halftone'a :]

 

A tymczasem coś niecoś na luzie - żartobliwy fanart w klimatach nadchodzącej nowej części Fallouta:

 

SuperMutant_SuperStar_by_DoctorGurgul.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, bardzo fajna teka :) Masz strasznie charakterne pracki :)

Twoja wersja lekcji anatomii doktora tulpa jest rozbrajająca :)

Obrazek z kuchnią ma świetny klimat, ostatni troszkę mniej mi się podoba ale też trzyma fason, masz tak charakterystyczną kreskę że zgłupiałem i nie wiem za bardzo co doradzić, hmmmm, może bardziej różnicować bardzo ciemne i bardzo jasne fragmenty, by dać więcej przestrzeni w tym. Chodzi mi o to, np. w twojej lekcji anatomii :) by te zielone oczy nie wszystkie były w takim samym nasyceniu, te dalej może powinny być bledsze, albo podobnie z tymi żółto zielonymi słoikami w kuchni, mniej więcej o to mi chodzi, heh, ale pewnie się czepiam:). Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności