Skocz do zawartości

Layout: Nowa strona Me and My Friends


Hello

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Wrocławski zespół.

Fajnie się rozwijacie.

Jeśli chodzi o stronę to dziwnie się trochę patrzy gdy jest tak przypięta do prawej strony ekranu. Wydaje się ciążyć na prawo i trochę dziwnie się to czyta.. Ciekawy pomysł z prezentacją osób z zespołu, chociaż zdjęcia strasznie duże :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kumpel dostal prace flash deva u Was to sie nabijalem, ze pracuje w jakimś gejowie.pl czy innych Kubusiach puchatkach. Of kors tylko dla przekory, bo jest dobry i tez bym go chcial w zespole.

Strona na plus, klienci na plus. troche rozstrzelona jak dla mnie, ale informacje znajduje natychmiast wiec to chyba dobrze. Wizerunek bardziej korporacyjny, czyli kolejny lvl w rozwoju firmy za Wami. gz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie i schludnie, jednak nie pasuje mi przesunięcie całego contentu na prawą stronę - muszę obracać głowę na monitorze panoramicznym.

 

Co skłoniło Was do zmiany www? Poprzednia była bardzo w porządku i można rzec - nowatorska w pewnym stopniu - dobre połączenie Flash'a, video oraz treści pisanych/typografii.

 

Może przedstawicie krótki case study odnośnie nowego projektu? Zapewne użytkownicy chcieliby o tym przeczytać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

Jest gdzieś stara dla porównania?

Nowa ładna - projekty też całkiem, całkiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ola-f - Heh no tak niezła wtopa ale nie wiedziałem że Łukasz ma taki nick w necie " Szyszka " :P No mega wypas koleś daje radę i chyba bez niego firma byłaby potwornie ponura :)

 

Knysha - przygotujemy casestudy w przyszłym tygodniu jeszcze patrzymy co poprawić żeby wyniki były jak najlepsze,

 

M@Ti - nie starej strony nie ma chyba do casa wrzucimy tylko zrzuty. Ogólnie wiemy że stara strona się bardzo podobała ale chcieliśmy ciut odejść od wizerunku jakby to powiedzieć .... " młodzieżowego " na rzecz bardziej kulturalno, profesjonalnego. Gdzieś nam sie to udało osiągnąć. Potrzebowaliśmy mocno nowej strony bo uaktualnianie starej zajmowało mnóstwo czasu i do tego była i tak zdezaktualizowana.

 

Cierpliwości a niedługo wrzucę case. A jak wam sie podobają postacie z boku ? Nie są za duże, myślimy w firmie żeby jest troche zmniejszyć albo coś z nimi zrobić . Co wy na to ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio inaczej patrze na wymiary inaczej - klient pokazal mi screenshoot ze swojej przegladarki 500px przestrzeni po toolbarach i mialem cos zrobic bo nie widac calej strony :)

 

nie wiedzialem ze Szyszkowski ma upublicznione nazwisko - nie moglem podawac bo jest ustawa o ochr danych osobowych, dlatego myslalem ze szyszka wystarczy, ale na gg sie wyjasnilo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Knysha - przygotujemy casestudy w przyszłym tygodniu jeszcze patrzymy co poprawić żeby wyniki były jak najlepsze,

 

Świetnie, w takim razie czekam z niecierpliwością :)

 

A jak wam sie podobają postacie z boku ? Nie są za duże, myślimy w firmie żeby jest troche zmniejszyć albo coś z nimi zrobić . Co wy na to ?

 

Zmniejszenie postaci do 300-350px na szerokość byłoby, IMHO, dobrym rozwiązaniem - cały wrapper w przypadku Waszej www ma szerokość 1007px - na ekranach panoramicznych wygląda to dobrze (w mojej rozdzielczości - 1920x1080), jednak duża liczba użytkowników ma mniejsze rozdzielczości - 1400x800 bądź 1680x1050.

 

Przy niższej rozdzielczości zmniejszone zdjęcie da ok. 100piksli whitespace'u po lewej stronie - będzie czym oddychać ;)

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi również bardzo podobała się poprzednia strona - była świeża, żywa i dynamiczna. Obecna jest już bardziej stateczna ale tak czy inaczej widać, że znacie się na rzeczy, macie oryginalne pomysły i podchodzicie do spraw profesjonalnie. Bardzo podoba mi się tęczowa gra kolorów na cytacie Picassa (jak i sam cytat).

Trzymam kciuki za dalsze sukcesy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm już dużo zostało powiedzianeo stronie i wg mnie tez poprzednia była fajniejsza :)

 

A to dlatego ze poprzednia miała charakter multimedialny, video, grafika itd... ta sprawia wrażenie layoutu jakiegoś pisma przeznaczonego do druku :)

 

i tak jestem waszym cichym fajnem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności