Jump to content

Milena Mlynarska

Members
 • Content Count

  46
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

32 Excellent

About Milena Mlynarska

 • Rank
  Member

City (optional)

 • Miasto
  Wrocław
 1. Jasny gwint, jakie zarąbiste! Super styl masz. Będę śledzić (bój się!)
 2. Kolejne ilustracje do Earthcore i kolejne postaci przybliżające nieco Earthcorowe universum: Jiggy Spacedust - postać opisana w briefie jako specyficzne indywiduum - "David Bowie w wersji fantasy". Melanż dziwaka, clowna i szkockiego wojownika z lutnią na plecach i śmiercionośnym łukiem w ręku. Potrafi oczarować głosem, ale biada temu, kto stanie mu na drodze. Podobno nikt nie wie, skąd się wziął, ale jego kuriozalny wpływ jest mocno odczuwalny na całej planecie. Slave Master - przysadzisty typ z armią niewolników. And last but not least - Steel Scavenger - czarnoskóry wojownik w zbroi skleconej z pozostałości naszej cywilizacji.
 3. Dzięki Olaf :) Paweł Grabowski - coś w tym jest hahah. Do ludzi brakuje mi czasem cierpliwości ;) Ale to trafne spostrzeżenia, będę zwracać na to uwagę przy kolejnych pracach. I temat dłoni przycisnę. Ewichan - i tu jest pies pogrzebany, bo to 100% koza. Może przesadziłam z porożem, ale jako że to święta koza a nie taka zwykła, to zaszalałam. Na Wikipedii też ma rogi, żeby nie było -> Heidrun ;)
 4. To tylko preludium. Jako że nie udzielałam się tutaj ponad rok, to trochę się prac nazbierało. Także teraz większy update. Na początek najświeższe ilustracje, które wykonałam dla Tequila Games do karcianki "EarthCore: Shattered Elements", której kampania ruszyła jakiś czas temu na Kickstarterze (i jakiś czas temu została wstrzymana, ale z tego co wiem, ma być wznowiona już niebawem w nowym lepszym kształcie). Muszę przyznać, że dopiero praca przy tej produkcji uświadomiła mi, jak daleko mi do poziomu, który bym chciała prezentować i że czas najwyższy solidnie przyłożyć się do podszlifowania warsztatu i wypracowania jakiegoś własnego stylu. Te eksperymenty po drodze widać w pracach, których poziom jest dość nierówny. Dlatego liczę na konstruktywny feedback. Trójgłowy smok ognisty: Basic fire warrior: Basic ice warrior: Basic nature warrior: IxChell: Kruki Odyna: Sleipnir (ośmionogi wierzchowiec Odyna): Fiery Bird: Idun: Olbrzym: Odyn z włócznią: Heidrun (święta koza wikingów ;):
 5. Czas wrzucić trochę nowości. Najpierw poprawiona wersja rudej, żeby jako tako ciągłość zachować: image hosting more than 5mb
 6. Wooow! Niesamowity jesteś w tych perspektywach a kreska tak niesamowicie lekka, że mogłabym patrzeć i patrzeć :) Zwłaszcza te szkice mnie ujmują, ale i tak nic nie przebije wrzutki z Paper World! :D
 7. To mnie wbiłeś w fotel! MEGA!!! :D Nie mogę się doczekać tej animacji! Musi być niesamowita :)
 8. O tak, Bluesman wyszedł Tobie przebajecznie! Uwielbiam takie klimaty! Co to za Alla Prima swoją drogą i gdzie to można dostać? Bo nie słyszałam o tym (laik ze mnie O_O), ale jeśli przeczytanie tego daje takie efekty, to chętnie się dokształcę (te tła do animacji też mi się podobają - czyste i schludne)
 9. Ciekawa teka, widać że masz potencjał. Co do komiksu rzuciło mi się w oczy, że na jednym kadrze laska leży z wyciągniętą lewą ręką, a na kolejnym (rzut z góry) ma wyciągniętą prawą - pewnie większość ludzi i tak nie zwróci na to uwagi, ale odrobina konsekwencji na pewno wyjdzie na plus. Zalecałabym też przysiąść do anatomii, bo czasem trochę kole w oczy - zwłaszcza we wspomnianym poziomym kadrze u dołu strony z leżącą kobitką. Nienaturalnie wygląda połączenie jej wyciągniętego ramienia z klatką piersiową i sam skręt tułowia (ten skręt nomen omen też jest różny w obu wspomnianych ujęciach ;) Podobają mi się za to Twoje anatomiczne szkice - dłonie etc. - widać więc, że masz oko, także to pewnie tylko kwestia czasu, aż będziesz postaciowym wymiataczem. Czekam na kolejny update - jak widzisz sporo tu fanów komiksu, więc bez obaw :)
 10. Też się dopisałam do akcji - już wczoraj - wiral facebookowy zadziałał ;) Good idea!
 11. Po części Mathias sam mnie do tego motywujesz - jak widzę, w jakim tempie wrzucasz nowe prace i szlifujesz skilla, to mi głupio, że sama tak niewiele robię heh A poza tym fakt, Nowy Rok => Nowe Postanowienia => Nowy Lepszy Komputer ;D O tak, na takim sprzęcie od razu chce się malować. Ethically i Telthona - dzięki za wsparcie :) Wrócę do tematu niebawem. WWWoj! :D Będzie więcej! Nowy Lepszy Szkicownik też mam. A póki co efekt ćwiczeń z pędzlami na bazie szkicu właśnie:
 12. Pracuję jeszcze nad taką scenerią i zastanawiam się, w którą stronę ją pociagnąć. Chciałam, by była szersza paleta barw, a mi wyszło, jak zwykle heh.. Także sugestie i konstruktywne porady mile widziane - zwłaszcza w kwestii kolorów. Wipy:
 13. Jak tę zebrę na fb zobaczyłam w pierwszej chwili, to myślałam, że fotomontaż. Pojechałeś hehe
 14. Ok, troche mnie tu nie było, więc czas się przypomnieć. Na pierwszy ogień "Nowy-Oby-Lepszy-Update" czyli kolejne postaci ze szkicownika. A niedługo jeszcze parę wipów w zupełnie innych klimatach, także jak to mówią : "Stay tuned!"
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy