Jump to content

Stosik

Members
 • Content Count

  14
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

24 Excellent

About Stosik

 • Rank
  Member

City (optional)

 • Miasto
  Kraków/Gliwice
 1. Łał, dzięki za rekomendację i wszystkie miłe komentarze : )
 2. Wow, wiedźmin jest super, świetna jest ta zieleń na pelerynie i naramiennik. Trochę trudno mi znależć źródło swiatła, ale w sumie wszytko jest czytelne i wygląda fajnie, więc to nawet nie problem :)
 3. Podobnie jalk wiekszości drugi render bardziej mi sie podoba, ale postać i tak super, słooodka. Propsy :)
 4. Długo mnie nie było, w międyzczasie zostałam licencjatem sztuki (chwalę sie, tak c:) Jestę dizajnerę. Dziękuję za miłe komentarze i za konstruktywna krytykę. Z tym że trzeba robić jak wszyscy to taki żart Morbid Karbid ;) wrzucam przy okazji gołębia i i różanego smoka (tak, wiem że nie mają teł, to sa moje prywatne ćwiczeniówki na to co jest najprzyjemniejsze, czyli postaci i swiatło)
 5. Urocze i trochę makabryczne, biorąc pod uwagę, że świnia podąża za kiełbaską :) Dzięki za życzenia!
 6. Overek wygląda rzeczywiście lepiej, ja bym jeszce rozświetliła wokół słońca wszystko bardziej - w końcu to żródło światła a światło się tez rozprasza na parze wodnej w atmosferze, kurzu i w ogóle wszystkim :) Fajnie że ćwiszysz, skoro juz cos tutaj piszę to dodam; #11 - popracuj nad bielą, własnie tutaj przydaje się kroplomierz i nie mówię o rysowaniiu pobraną barwą, ale radze posprawdzac jakie kolory masz na zdjęciu i się nad nimi zastanowić - oko nie wyłapuje róznych rzeczy, to sie wyrabia z czasem, ale raczej się nie zdarza żeby biele były biało-szare. na fotografii masz niebieskie cienie i cieplejsze tam, gdzie się odbija blat (górna częśc spodu miski), na samym dole jest ciemniej i relatywnie po lewej jest dużo jaśniej niż po prawej. sam cień rzucany przez miskę jest miękki, bo światło jest rozproszone. w #13 - najbardziej przeszkadza biel tła, która wystaje pod spodem. Spróbuj zawsze na początku rysowania założyć sobie całe tło uproszczonymi kolorami, albo jednym kolorem - zwykle rozjaśnienia domalowane na ciemnym wyglądają lepiej niz przyciemnienia na jasnym. Powodzenia z dalszymi pracami :)
 7. theSZ Cieszę się że poprawia humor, taka jest własnie idea :) BetiiX zrobiłam sobie taki szkic, z moją lamerską wiedzą o anatomii i zastanawiałam się czy nie zmienić na bardziej klasyczna pozycję, ale leciała mi wtedy kompozycja. W każdym razie - na pewno da się tak zrobić, bo chyba z 20 razy spradzałam przed lustrem rysując, komfort fizyczny oceniam na niski :F
 8. Cześc ponownie :) Ostatnio wszędzie widzę rysuneczki z flarami i laserami, a skoro wszyscy to robią to musi znaczyc że to słuszne, więc uznałam że dołożę swój. Postac to Rei, którą rysuje Dżaf (Dżaf jest mistrzynią linearnych szkicy -> tu http://kochamtobaxxo.tumblr.com/.) Echh, a maiałam pracowac nad moim licencjatem :F Igi - Dzięki za wyjaśnienie że to poziome światełko to flara :D
 9. Fajny, czysty proces, wygląda jakbys od początku wiedział jak ma wyglądac gotowa ilustracja (moj proces to wciąż chaos, więc zazdroszczę) Wydaje mi się ze kontrast na dalszych planach jest za duzy (w pierwszej pracy góry są praktycznie tak ciemne, jak cienie na latającym-czymś, a przy wilgotno zimno mglistym krajobrazie kontrast sie powinien mocno wygaszać wraz z odległością. Dalej; sa błędy w anatomii twarzy, ale to wiesz pewnie, przeszkadza mi troche faktura pędzla, bardzo podobna na kroplach i na twrazy, przez co gorzej się czyta sam materiał. W pani pani z profilu kształt czaszki jest nieczytelny i światło z przod wydaje sie być niekonsekwentne (bardzo mocne na brodzie, wygląda jak z frontu, ale jest słabe na policzkach i czole, w ogóle brak na włosach). Znowu niekeonsekwentne swiatło w scenie z rybami (twarz jest oświetlona na zielono-niebiesko od lewej, a już kurtka i ryby nie) No i prawie wszystko jest za suche, jak na deszcz :D. Potwór jest aww i fajny! W ostatniej znowu faktura pędzla zbyt jednostajna, spróbuj troche podziałać większymi gładkimi powierzchniami, bo tekstura jest trochę zbyt intensywna jak na metal. Dobry storytelling w pierwszej, z rybami i tej z potworem.
 10. Dziekuję wszystkim Telthona, kot jest w załozeniu porcelanowy (to maneki neko i mysz samuraj) więc bardzo mnie cieszy, że widać :) Igorku, myślę że na to trzeba jeszcze poczekać :D
 11. Nie rysuję tylko w wolnym czasie, rysuję na studiach i rysuję w pracy, tylko że też inaczej i inne rzeczy. Takie rysunki to przerwa miedzy rysowaniem a rysowaniem :)
 12. Cześć, Jestem Ania, w wolnym czasie (którego ostatnio mam za mało bo studia i bo praca), rysuję koty i inne rzeczy. Konstruktywna krytyka jest mile widziana :)
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy