Skocz do zawartości

Clone Part of Mesh


aspire

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, w Editable Poly zaznaczam kilka polygonow i chce je sklonowac tak jak shift+select and move i wyskakuje okienko clone part of mesh ale zawsze trzeba przesunąć polygony, jak sklonować nie przesuwając polygonów? drugie pytanie jest jakiś szybki sposób na usunięcie vertexów po usunieciu edge remove isolated vertices nie działa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Co do tego klona.... ja np robilem czasami tak: zaznaczasz polygony > detach. Zaznaczasz ten nowy obiekt i tool>array i jedyne co to dajesz ze 2 kopie (bez przesuniecia xyz). Wtedy musisz wrocic do edit poly i sobie attachowac jeden z nowych obiektow. posklejasz vertexy i dziala. Nie wiem czy jest inny sposob.

 

Co do usowania vertexow.... jak mam za duzo i nie sa mi przydatne (czasami mam tak, jak zle pocut'uje) Snap to vertex i collapse. ale nie wiem o co dokladnie ci chodzi, podalbys screena

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem z clone part of mesh mam przy modelowaniu swiateł, na tutoraialach bez przesunięcia wyskakuje im ta opcja, jak zrobię standardowo shift+ to potem cięzko wrócic do poprzedniej pozycji sposób podany przez xaoc działa ale bardzo długo to trwa, wydaje mi się że jest jakis skrót albo inne obejście problemu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności