Skocz do zawartości

scena 2d: strona tytułowa www


Rekomendowane odpowiedzi

praca ta ma byc wykorzystana na moim portfolio na www.

 

wykorzystalem model pilota tv wykonanego przezemnie dzisiaj oraz czcionke windigins dla krzywizn.

 

calosc wykonana w programach rhino3d, 3dsmax oraz photoshop.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

takie bylo zalozenie od poczatku zeby byly ostre tyllko lekko wygladzone.a dokladnie to sa potraktowane smudge\'m.

 

coz o gustach nie dyskutuje sie ale chetnie wyslucham waszych rad byc moze cos wykorzystam jak znam zycie

 

pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi się to kojarzy z reklamą pilota a nie portfolio... no chyba że robisz same pilociki do TV ;)

taki screen pasowałby do prezentacji jednego projektu - tego właśnie pilota bo kompzycja i wykonanie jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pilocie na poczatku mial byc napis z nazwa domeny stronki zamiast marki pilota.

 

od poczatku bylo takie zalozenie a strona ma m.in . promowac projektowanie i tworzenie wizualizacji 3d roznych przedmiotow(komorki, agd,rtv) oraz tworzenie www wiec postanowilem ze na stronie tytulowej bedzie wlasnie pilot.

 

 

dzieki za komnentarze. bo faktycznie mozna sobie pomyslec ze to reklama pilota...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym ten obrazek z rhino dał za środek i powiększył- będzie sugerowało że to projekt 3d (charakter screena zmienił by się na bardziej konceptualny) a z boku zamiast pilotów coś innego tak jak pisałeś -komórki, agd... nie wiem... ja bym to zrobił tak ale zrób po swojemu (tylko mniej tych pilocików :)

fajnie że zmieniłeś napis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

same piloty sa tylko dlatego ze nie wykonalem jeszcze innych przedmiotow. na dniach bede modelowal jeszcze pare rzeczy.

 

chodzi mi o koncept teraz raczej bo faktycznie pilotow za duzo

 

dzieki wielkie wam, bo samemu to traci sie obiektywizm.

 

najblizszy projekt to rozdzielacz BNC taki jak do sieci starego typu(trojnik z terminatorem)

 

wtedy postaram sie uemiescic solidny render na srodku a w tle jakis inny obiekt jako siatka.

 

na poczatku chcialem zribic tylko jeden obiekt plynnie przedchodzacy z siatki w render ale nie stety modeluje w jednym progu a renderuje w innym i nie wiem jak to zrobic

 

moze ktos wie jak ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj ... nie podoba mi sie to. Dodatkowo jak podkreslil leander ta flara zepsules to doszczetnie. Dla nawet kolory sa trche mdle.

 

Faktycznie ... co ma oznaczac ten pilot? Zrob chociaz tak aby bylo widac ,ze chodzi o projektowanie, wizualizacje i 3D ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności