Skocz do zawartości

Matura :)


Pablo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 148
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ja też sie pochwale :P Otóż z pisemnego pola dostałem 4 a z histy 5- lol (tego sie absolutnie nie spodziewałem :D) i jestem zwolniony z usten histori... jutro jeszcze tylko ustny polski a 28 maja angielski ustny i koniec.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale porażka!!... dostałem 2 z infy. Dobrze że chociaż zaliczyłem bo przy takich pytaniach tylko wstydu bym sobie narobił.

 

Pytania były prostackie... wyłożyłem się na wordzie LOL!! Umiałem w miarę nieźle algorytmy, bazy danych, arkusze kalkulacyjne, programowanie i całą resztą. Worda olałem i oczywiście wylosowałem zadanie... zrób w wordzie szablon wizytówki. Wiem co to jest szablon, ale jak to się robi? Nawet nie wiem po co ja to piszę... teraz się ze mnie śmiać będziecie. A koleżka który zdawał ze mną (tylko 2 osoby na całą szkołę zdawały infe) wylosował algorytm euklidesa (wczoraj się tego uczyłem), zrobić jakąś prostą stronę i z tego co pamiętam wypisać urządzenia wyjścia, wejścia i z czego składa się komputer itp. Pech.

 

Wyżaliłem się...

Teraz mogę wracać do nauki polskiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego wlasnie powodu zrezygnowalem z informatyki, wielka nie wiadoma. I raczej brak perspektyw.

Ale i tak za 3 miesiace to ta mature bedziemy wsadzac, wszyscy wiedza gdzie, byle papierek byl.

Poza tym ja dzis English zdalem, jeszcze tylko majca i polski (sic!)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i ja po maturze ustnej z polaka...ufff bylo ciezko :/ mialem najtrudniejsze pytania ze szystkich losujacych :/ i ledwo co dostalem 2, ale i tak jestem zadowolony ze zdalem mature :) bo z gery to juz bedzie pokus :)

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sharp: jezyk polski jednak wazna rzecz, z doswiadczenia pomaturalnego i zawodowego wiem, ze ludzie Ciem powarzniej traktujom jak piszec i mowic popolsku umiec umiesz..

 

Batou: no faktycznie pechowo. Szkoda, ze nie dali Ci sie wybronic czyms z innej półki, zwykle daja druga szanse na malo popularnych przedmiotach.

 

A czy ktos moze nie zdal? Same happy endy? nuuuuda ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Batou: tak i teraz wlasnie to jest to czym \"zajmuje\" sie informatyk w Polsce. Moj bardzo dobry przyjaciel studiuje na polibudzie w Gdansku. Mozg niesamowity i juz pare lat temu powiedzial ze nie chce miec nic wspolnego (czyt: nie chce byc nazywany informatykiem) z informatykami bo to pojecie nabralo u nas dziwnego znaczenia. Jesli informatyka sprowadza sie do Worda to ja przepraszam bardzo. To co powiedziales nie jest smieszne ale zalosne ze mlodych ludzi (jak z reszta wszedzie) sie up*******a za takiego gowno jak word. No kurde chocby ze wzgledu na fakt ze jestesmy ostatnim rocznikiem (bo z tego co widze tez masz 19 lat) zdajacym stara mature powinni troche oczy przymknac. Fakt ze dostales 2 z infy wcale nie oznacza ze nic nie wiesz na ten temat (wniosek taki byl skoro wybrales infe).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyślałem sobie że jak już mam się uczyć na maturę to się pouczę tego co mnie chodź trochę interesuje i mi się przyda w przyszłości. A że z grafiki nie można zdawać ( ;) ) to wybrałem właśnie infe. Nie miałem wcześniej styczności z tym przedmiotem, poza paroma lekcjami z paina i notepada, musiałem się wszystkiego sam uczyć od początku. W sumie jestem zadowolony bo poznałem kilka nowych rzeczy, zaliczyłem ten ustny... wyszedłem na plus. Ocena z matury nie jest w końcu tak ważna, Informatykiem i tak nie mam zamiaru zostać. Na maturze miałem po prostu pecha (pomijając już sens uczenia się worda).

 

Ps. Mam od wczoraj 21 lat ... 5 letnie technikum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LOL - szczeście mi sprzyja z polaka dostałem wczoraj 5 :] Jeszcze tylko angielski i koniec wreszcie :D

 

Kurde sam sie zaskoczyłrm, takiej matury sobie nie wyobrażałem :) Jak na człowieka który przez 4 lata nic nie robił to poszło mi całkiem, całkiem :P Co do samej mtury, to wydaje mi sie że wcale to takie straszne nie było, chociaż stres byl niesamowity i zapewne jescze sie pojawi przy angielskim.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

leander: jasne ,że sposob pisania i wyrażania sie jest bardzo ważny, mi jednak chodzi o to jak przez ostatnie 4 lata wpajano mi na siłe rożne interpretacje nudnych wierszy i książek itp, większość z tego to poprostu bezuzyteczne bzdury...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurczaczki ;( moj Misiek ma maturke z glowy (jako jedyny w szkole nie ma zadnego ustnego ;p - chwale sie za niego) a ja musze zdac z biologii ustny.. masaccra A w dodatku nauczycielka przechodzi menopauze chyba ;/ bo cos duzo pal polecialo juz.. booje sie ;( I dwie baby w komisji tylko (łee.. ;p)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak w ramach podsumowania. Oceny mocno słabe, ale co tam... liczą się wakacje i mnóstwo czasu na CG :D

 

Pisemny polski - 3

Pisemna matma - 3

Ustny polski - 3

Ustna informatyka - 2 (wstyd!!)

 

Generalnie jestem bardzo zadowolony, nie licząc informatyki. Szczerze mówiąc miałem mnóstwo szczęścia. Pisemny z polskiego był łatwy, pytania na ustnym z polskiego były łatwe, matmę udało mi się ściągnąć. Podobnie było przy końcowym zaliczaniu i poprawianiu przedmiotów. Mogę powiedzieć że jestem szczęściarzem.

Teoretycznie został mi jeszcze dyplom, ale to już formalność, nie mająca nawet wpływu na ukończenie szkoły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratuluje chopaky:)

 

Dyplom po maturze? Ja mialem przed:)

 

Heh, tak na marginesie zdradze jeszcze, ze na maturze swego czasu mialem lepsza ocene z agielskiego (5), niz z polskiego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dirty : jak dla mnie to dobre oceny zważywszy na to że kiepski i mało ambitny ze mnie uczeń (szczerość to podstawa :) ). Całą swoją energię przeznaczam na CG. Nie wiem czy potem tego nie będę żałować ... ale niby co innego miałbym robić. Jedyna alternatywa to kopanie rowów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisał bawarski iluminata

do pierwszej sesji niczego nie da sie porównać, potem jes juz tylko lepiej.....

 

Maturą też tak nas straszyli, i okazało się, że wcale nie jest tak strasznie ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisał bawarski iluminata

do pierwszej sesji niczego nie da sie porównać, potem jes juz tylko lepiej.....

to zalezy, na uczelniach technicznych pierwszy rok to wlasciwie powtorzenie materialu z LO. O ile ktos mial dobre liceum. Mnie rozwalila 3 sesja, wczesniej byly dlugie wakacje, fajne dziewczyny.. ech.. zazdroszcze wam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I po strachu maturka w kieszeni, indeks tez, jestem niesamowicie zdowolony. Teraz tydzien picia, tydzien trzezwienia, a potem nauka do egzaminow :)

 

Oceny:

Pisemny polski - 3 ustny - 3

Pisemna matma - 5 ustna - 4

Ustny angielski - 4

 

Pozdrawiam i gratuluje wszystkim zdania !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak inni sie chwala to i ja sie pochwale :)

pismeny polski - 4 ustny - 4

ustny angol - 3 :(

pisemna matma - 6

ustna fiza - 5

 

-->Aragorn czemu zdawales ustna matme skoro 5 dostales? (u mnie jest tak ze jest sie zwolnionym z ustnej i ocena idzie z pisemnej -jako ustna)

rowniez dolaczam sie do pozdrowek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LOL, no wreszcie koniec tego \"wydarzenia\"Na koneic jeszcze 5 z angla - LOL!. Takiej matury to sobie w najlepszych snach nie wyobrażalem, jesli kogos to interesuje to:

 

polski pisemny: 4

polski ustny: 5

historia pisemna: 5 - tu miałem szczescie bo był temat zwiazany z II Wojną i wiedzialem co pisać, tym samym zostałem zwolniony z ustnej(całe szczęscie, bo wczoraj z histy na ustnych była masakra)

 

angielski ustny: 5 - LOL, to mnie dzisiaj wogóle rozwaliło :D

 

A teraz ide sie nabombic... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mikeb: bo zamiast sie uczyc w 3 i 4 klasie to ja sobie konstruktywnie marnowalem czas przed kompem.

 

Ale widze ze ogolnie niezle to oceny, no ale to logiczne my to \"zlote pokolenie\" jestesmy :D :D (zart)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już teżpo maturach, przez tą naukę ;)przegapiłem wątek no ale, cóż trudno. U nas w szkole jednak (nie Kłobuc ;) ) nie obyło się bez małej lokalnej afery ... 2 klasy powtarzają maturę ustną z polskiego, ale naszczęście nie ja :). A tu moję wyniki 4-letniej systematycznej nauki hehe ;)

polski pisemny - 3 :(((

polski ustny - 5

matma pisemna - 5

matma ustna - zwolniony, czyli 5 z pisemnej bedzie przepisane

angielski - 5

Teraz trochę \"wakacji\" i znowu nauka, tyma razem fizyka na egzamin na studia :(

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezu, jakie kujony!

Podejrzewam, ze komisja byla laskawa dla wszystkich, zeby nikt nie chcial/musial zdawac nowej matury za rok. Normalnie wszyscy pewnie dostalibyscie same troje i banie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności