Skocz do zawartości

Matura :)


Pablo

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki :) .

 

Już się doczekać nie mogę ... jak jutro usiądę przy ławce... wezmę długopis w dłoń, odgarnę majestatycznym ruchem ręki swoją bujną czuprynę, rzucę pogardliwe spojrzenia czerwonym ze strachu sąsiadom i z miną godną Jana Kochanowskiego w przypływie poetyckiego natchnienia przeleją swoją wiedzę na sześć pustych stron formatu a4 ;).

 

Ps. Miałem tego nie robić ale co tam... mała ściąga z polskiego jeszcze nikomu nie zaszkodziła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 148
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

jeszcze 45 minut i wtorek:-) a w głowie PUSTKA totalna ale co tam;-) jakos to bedzie Pablo- mowiles ze idziesz na WSHE? w Łodzi? jesli tak to moze sie spotkamy:-)

 

A zdaje z polskiego, geografii i rosyjskiego:-)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drug nie żeś tylko rżeś, matury nie pisałeś czy jak? ;>

Chłopaki to nie przelewki, jedna wpadka i rok do tyłu, odradzam ściąg, konsultacji z studentami w wc czy wymiany prac. Liczcie tylko na siebie i nie pomagajcie kolegom , bo czasu mało i nie zdążycie napsiac!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I po krzyku... jeszcze tylko majca :), nawet nie bylo tak strasznie, jak patrzylem na kolegow to mozna bylo sciagac... a ja oczywiscie pierwsza lawka 1,5m od komisji, no takie juz moje szczescie

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luz jak na klasówce. Siedziałem chyba w 6 ławce licząc od komisji. Można było spokojnie ściągać, ale i tak ani razu nie zajrzałem do moich 2 własnoręcznie zrobionych ściąg oraz jednej małej książeczki z całym materiałem z polskiego .Jestem dobrej myśli. Przy odrobinie szczęścia powinienem dostać tą 2 (ach te moje szkolne ambicje ;) ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak wszyscy plakali, pewnie same 4 i 5 beda...no ale to standard; jestescie juz \'dojrzali\' hehe. czujecie zmiane?

 

aha, ktos z was mial czerwone stringi na dupsku ? ;)

 

jeszcze egzaminy na studia (to dopiero jest zabawa) i macie wakacje..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poniedziałek się okaże czy będę miał jakieś ustne :). Oby nie!

 

Oczywiście kolejny raz odezwał się mój cholerny fart i wylosowałem ławeczkę z numerkiem 13, niech to szlag, ale i tak bez problemu napisałem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisał Damian

wy się cieszcie ze nie mieliscie hist sztuki.... ja srałem w gacie juz dwa tygodnie przed.

 

znam to bardzo dobrze - jedna wielka makabryczna ściema - to to nawet gorsze od polskiego jest :P

 

pzodr

giorgione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się ustnych właśnie najbardziej obawiam. Szczególnie z informatyki w piątek. Bo do polskiego jeszcze trochę czasu zostało i można się poduczyć. Zresztą z polaka ściemniać można ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Batou nikt tak nie mowi, ale trzeba przyznac ze najtrudniejsza czesc za nami.

I to widze tak, ze chocby nie wiem co to zawsze te kilka slow powiem, wiec zdac powinienem.

 

Nawiasem mowiac ja mam w piatek angielski i tez mi nie do smiechu :(

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności