Skocz do zawartości

WIZ wnętrz: dwie łazienki


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, b. dawno niczego nie wrzucałem, ostatnio poczyniłem dwie takie łazieneczki. Uwagi odnośnie świateł, materiałów itd. mile widziane, trzeba przeć do przodu... :-) Vray, CM Exponential 1,1,1, swiatło to Vray Sun&Sky i IES'y, VrayCam.

 

Pozdrawiam,

OF

 

 

 

.

creoazienka02.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

.

creoazienka03.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

.

creoazienka01.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

2.

bukw01.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

.

bukw02.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

.

bukw03.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Hmmm... w zasadzie, to jedne z gorszych wizek jakie pokazałeś. Światła dużo, jakby za dużo przez co bardzo płasko się to prezentuje. Coś dziwnego też dzieje się na ostatnim nad/za blatem ciągu z umywalkami. Tam jest jakieś podświetlenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podpisuje sie pod opinia poprzednika:)kiepskie technicznie a projekty beznadziejne jak dla mnie-Nic sie kupy nie trzyma a ten kamien na wannie to juz totalny niewypal...a i ta zielen w akwarium na wannie:)powala mnie ten pomysl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Projekty akurat tym razem nie są moje i uważam że nie są takie złe jak mówisz - lukasz3d. Poza tym nie zapominaj że dla mnie jesteś wszą wątkową - więc nigdy to co napiszesz, do mnie nie trafi. Touch, dzięki za opinie, klient chciał aby te pomieszczenia były tak doświetlone. To za blatem to led...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko ...

No miałeś lepsze prace ale te wcale nie są złe ...

Co mi sie rzuciło tak na szybko:

Troszke przyziarniło ci np. odbicia na tex drewna (niektore wyglądają jakby były mokre , heh wkońcu to łazienka ale czuje ze to nie było zamierzone ;) )

Swiatło co bije na drzwi wypalio kwadrat strasznie...

Te lampy na suficie , jedne sie palą inaczej drugie inaczej ...

I wanna na pierwszym planie ... oj ;p

 

Stwierdzam ze miales o wiele lepsze prace :)

Keep on working ... co do samego designu , jakoś mdło tam , bez życia.

 

Pozdro , działaj działaj !!! :) :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy moglbys mnie nie dotykac i nie obrazac.Kiedy ja sie bronilem ty pewnie w pieluche waliles wiec sfolguj tymbardziej ze ja nie poczynilem osobistych wycieczek pod twoim adresem.Prawdziwa cnota krytyk sie nie boi wiec powinienes przyjac na klate-mnie sie nie podoba i juz.Wielokrotnie sam krytykowales nie majac pojecia o technologi, budowlance itp co rzucilo mi sie w oczy dlatego sam lekko cie przytemperuje tym razem.Wnetrza dla mnie nie przemyslane ,rendery tez srednie wiec co mam napisac.Sam obiektywnie powinienes to stwierdzic kolego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, no muszę się podpisać pod kolegami wyżej...

Technicznie było dużo lepiej, widać braki... co do projektów są fajne elementy szczególnie w drugim... no ale całościowo średnio.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogólnie obie łazienki były robione cyklem jednodniowym, kilkugodzinnym. Jak macie jakieś cenne rady co do światła to walcie konkretami. Na inne prace było więcej czasu, więc można było je doczesać. Wystawiłem je tutaj żeby czegoś nowego się dowiedzieć.

peter_muler skąd to przypuszczenie ? :-) Bywałem tam swego czasu często, no i praktyki tam przeżyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strona projektowa została już skomentowana ale moje 3 grosze:

1. kamień w łazience w tej formie to dla mnie nieporozumienie pierwsza kojarzy mi sie bardziej z lobby ( gdyby białą instalacje wyrzucić i zastąpić ją krzesełkami ...)

od strony warsztatowej:

-to te roślinki kolą w oczy wykonaniem i materiałem, nieprzekonwyujące

-niektóry elementy az sie proszą o chamfera na krawedziach (pisalem juz wczesniej o tym Tobie apropo jakiegos salonu, nic nie jest idealnie ostre na krawedzi, a wystarczy edge loop i maly chamfer i po sprawie :P

-displacement wysypal sie na rogu kamiennej wanny przez co wyglada jak oklejona tanim fornirem

-tak jak Touch napisal wydaje sie za jasno przez co gubisz wrazenie przestrzeni, płaszczyzny sie zlewają, trzeba sie domyslac czy to co sie widzi jest odbiciem w lustrze czy co ? przepalenia biją po oczach, ten kwadrat szczególnie w 1 opcji.

podsumowując, projektowo słabe ale tego do siebie nie bierzesz aczkolwiek warto sugerować inne rozwiązania kolorystyczne/materiałowe ot tak dla własnej satysfakcji żeby później usłyszeć że miało się rację, warsztatowo ok ale do dopracowania :)

 

oddzielnie apel o nie obrzucanie sie błotem i epitetami, można zawsze bronić swojego, poza tym to jest forum więc niech każdy będzie przygotowany na krytyke (konstruktywną!) i traktuje ją z dystansem.Do działu architektura nikt już nic nie wrzuca bo albo plagiatuje albo cośtam, chyba po to jest to forum żeby coś z niego wynieść i się rozwinąć, jeśli ktoś nie jest przygotowany na krytyke to po co tu prace wrzuca ? żeby sie pochwalić że umie i posłuchać ochów i achów? jeśli tak to proponuje sie przenieść na digarta będzie mu jak w raju.

 

przypomina mi się anegdota o architektach, rozmawia dwoch architektów przyjaciół:

-stary dziecko mi się urodziło

-*patrząc na dzieciaka* no ładny... ale ja zrobił bym lepszego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności