Skocz do zawartości

Wiz : Kuchnia + Łazienka


Rekomendowane odpowiedzi

Siema

Coś wrzucam bo ostatnio jakoś cicho siedzę.

Robione z 2 miechy temu ale poproszono mnie teraz o większa roz, to jednak zdecydowałem się tu wrzucić.

Wizki zrobione do katalogu dla firmy produkującej wykończenia mebli,podłóg itp. itd. ;p heh

 

Wyjściowy renderki 1600x2480.

Świeci sun i sky.

Backgrnd jak i odbicia w szybach PS.

Postpro to tylko lekka korekcja kolorów i lekki glow w oknach ,pozatym czysty wypiek z maxa.

 

C&C very welcome.

Pozdro

 

43087060.jpg

 

24344314.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ostatni po lewej ma maly fakapik, jakas linia biala sie wdarla, ile ci zajelo zrobienie tego??

i pytanie ktore elementy sa strikte przez cie modelowane??

 

ogolem przyjemnie(gryzie mnie tylko material szafek, czerwonych)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niepamiętam dokładnie ale średnio 2dni na jedna + render.

To czego nie modelowałem to dodatki everowskie , nie pisałem gdyż te elementy są zapewne znane większości użytkowników ( kwiatki , hokery , mydełka, słoiki z przyprawami/makaronem )

Co do designu to Pani projektantka narzuciła strikte wszystko.

Moim zdaniem kuchnia bleeeeeee , łazienka też bez życia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwsze dwa calkiem fajne-zarowno render jak i projekt daja rade-kuchnia troszke nie moja bajka jezeli chodzi o projekt a render poszedl w slad za projektem i tez lekko nie domaga.Drazni mnie troszke ten dziwny nienaturalny refleks na czerwonych frontach oraz wykorzystana teksturka drewna(nie wiem czy ten blur to wynik kiepskiej tekstury czy zamiar projektowy ale jakos mi to nie lezy).Łazienka jakos bardziej do mnie trafia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko czy ty to zrobiłeś w mental rayu ?? kurna, bo ja też robię wizualke ale o takiej jakości to mogę tylko pomażyć, ćzy można było by znać jak dokładnie zrobiłeś takie oświetlenie ?? :). Czy to jest tylko mr sky i mr sun żadnego sky portala nie ma ??.

Edytowane przez hunter24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doszukać się można atutu - patrząc na ogół w łazience blisko okna czuć tutaj lekko przyjemnie i cukierkowo. Mini-niebo w gębie. Tylko trzeba troszkę rozluźnić umysł i wzrok, to jest frajda, którą ciężko powtórzyć za drugim razem. Reszta bez komentarza, jak wyżej do dopracowania.

 

Pozdr.

Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności