Skocz do zawartości

instalacja vray


Gość mondocasa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mondocasa

Witam

 

Mam glupie pytanie , kupilem wlasnie vraya z maxem 2011 do maxa wszystko bylo ale do vrava mam tylko kluczyk sprzetowy z nr , zadnej plyty zadnego loginu i hasla grupy Choars zadnego Vibu tylko faktura , infolinia Autodesk off - sobota :P a mnie kusi zeby instalnac . Mam win7 64bit i tak jak pisalem kluczyk usb z nr co zrobic ? jakis link do odpowiedniej wersji vraya nawet nie wiem czy sciagne to co trzeba .... moze ktos bylby tak mily i napisal krok po kroku o co kaman.

 

Z gory dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Zapewne dostałeś maila od Chaos`ow z loginem i hasłem. Wchodzisz na http://chaosgroup.com logujesz się. W dziale pluginow do 3ds maxa wybierasz najnowsza wersje, ściągasz, instalujesz wpinasz dongle keya instalujesz jakieś tam sterowniki pod usb po drodze, przed uruchomieniem 3ds maxa włączasz jeszcze V-Ray license server i już powinno wszystko działać.

 

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mondocasa

....bardzo dzieki ale rzecz w tym , ze dealer - AECdesign , nic mi nie wyslalo na mail nie mam wlasnie hasla i loginu do strony chaos w tym problem , .... czy ktorys z kolegow ktory ma dostep moglby mi sciagnac ten plik vraya i wyslac ? moze wtedy dalo by rade z moim keyem chyba ze rejestracja na stronie jest scisle powiazana z nr keya wtedy musze czekac do poniedzialku i nici z testowania sprzetu , ale dziekuje bardzo za odpowiedzi bo jutro jak dostane tego cholernego maila z chaos beda jak znalazl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem 2 stanowiska i też na początku nie przysłali dostępu do serwisu w chaos group .

Podaj swój adres e-mail to wyslę ci vray sp5 najnowszy . Wystarczy ściągnąć zainstalować vray i wibu-key , włożyć w USB zielony magiczny kluczyk i wszystko działa . Ewentualnie należy uruchomić vray licence server dla odpowiedniej wersji 64 lub 32 bity.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktorys z kolegow ktory ma dostep moglby mi sciagnac ten plik vraya i wyslac ?

Sama instalka vraya nic ci nie da. Musisz updatować klucz. A te pliki są generowane przez chaosów dla danego keya. Ja tez dostałem czystego usbeka i musiałem aktualizować go. Skontaktuj się z chaosami, szybko odpowiadają. Na sieci jest też info który plik trzeba im przesłać do aktualizacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może mam sklerozę bo zakupu vraya robiłem dosyć dawno , ale nie musiałem updatować dodatkowo kluczy na indywidualne stanowiska . W moim przypadku trzeba było przeprogramować klucz tylko jeśli chce się obsługiwać wiele licencji za pomocą jednego klucza /w przypadku firmowej sieci - klucz włożony w serwer i poszczególne licencje odwołują sie do serwera /. Mam vraya kupionego póżniej do domu i żadnych updatów też nie robiłem - i działa .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupowałem niedawno 2 licencje i klucz nie ma związku z zainstalowaną wersją Vray. Login i hasło ograniczją możliwość pobrania odpowiedniej wersji Vray. Mam dwie licencje: pełną i studencką i dwa klucze. Klucze ak uż pisałem nie rozróżniają wersji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności