Skocz do zawartości

ChC.25Historia Polski by Joel


Joel

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 25
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Rozrysowałem sobie pare potencjalnych zbiegów i perspektywa tej drogi wydaje się być całkiem ok...

Mnie osobiście boli to że linia horyzontu jest dziwnie umiejscowiona...nie jest to perspektywa człowieka idącego pieszo, ani jadącego na koniu...droga wskazuje że jest to coś pośrodku...przy czym to na pewno nie jest jakimś większym błędem...to takie moje imo ;)

Ten obrazek jest tak cwanie "zbudowany" że tak na prawdę nie ma elementu, dzięki któremu moglibyśmy dokładnie określić zbiegi...wszystko widać czołowo...

 

Dla tego wydaje mi się że sama ta droga nie ma większego znaczenia jeśli chodzi o perspektywę...to znaczy ma, ale to własnie ona wyznacza nam linie horyzontu, która tak czy siak jest ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten obrazek jest tak cwanie "zbudowany" że tak na prawdę nie ma elementu, dzięki któremu moglibyśmy dokładnie określić zbiegi...

 

Hehehehe xD

 

Dzięki Tasior, ulżyło mi jeśli jest ok, tak naprawdę, to robiłem tą drogę pi razy drzwi, a jeśli chodzi o horyzont, to sam nieraz zastanawiam się jak powinienem go ustawić. Tak jakoś wypadło.

 

Dobra, drugi wariant kolorystyczny.

historiapolski2wariant.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności