Skocz do zawartości

postać 3d: łowca( z komiksu)


Lookas

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio postanowiłem zmierzyć sie z tematem biomodellingu i.......zrobic postać:)) Wybrałem sobie bohatera komiksy, wybrałem referki i wyszło mi cos takiego

 

l01.jpg

 

no to nałozyłem bympa i diffuse ( i odrobinke fallof do speculara) poswieciłem na to mapka HDRI i na razie jest tak:

 

lowca_hdr1.jpg

 

Prace trwaja i sa dość mocno zaawansowane. Ale i tak poprosze o konstruktywne commento:)))

 

KONSTRUKTYWNE to znaczy takie ktore nie ogranicza sie do czekania na ciag dalszy:P

 

pozdro

 

lookas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 22
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Co do samego stwora to wygląda spoko... choć poprawiłbym bumpa... jest zbyt jednolity i nie zawsze pasuje do układu twarzy...

gorzej ze zbroją/pancerzem... jeszcze sporo niedoróbek widać...na razie jest taka obła i plastelinkowa... i coś się kaszani w okolicy mostka/dekoltu...

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) bump na twarzy jest fajny, ale chyba nieco za gładka jest potylica i czubek głowy

2) nie wiem, czy bary nie za szerokie ma

3) tak po za tym przypomina Glukkona (taki stworek z Abe\'s Oddyssey)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi się podoba, łądnie zrobiony wg mnie bump, chyba nic narazie bym nie zmieniał, natomiast ta kamizelka czy co to?? troszkę za kanciate - rozumiem że to poprawisz

Tak poza tym to wiesz - trudno jest oceniać coś czego nigdy w życiu się nie widziało, tym bardziej już gościa z kreskówki 2d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)))

dzieki za wskazówki:))

 

W sumie w 90% wykończona jest czesc twarzowa głowy, reszta faktycznie czeka jeszcze na \"obróbke\"

Problem z tymi zmarszczkami jest w ty, ze czasem nie widać tych najdrobniejszych. Chosdziło mi o wrazenie grubej skóry ( takiej lekko słoniowej) ale na tym obrazku wygląda to faktycznie kiepsko. bede musiał troszke powalczyc ze światłem jednak....

 

natomiast pancerz.......jest tu zupełnie przez przypadek:)) To znaczy, w końcowym obrazku bedzie, ale już został poddany dalszemy modellingowi wy wyglada o wiele lepiej:)) Ten obrazek znalazł się tu przez pomyłke:))) No ale skoro już jest to niech tak zostanie.

 

Pozdr

Lookas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, strasznie sie ciesze ze wkoncu ktos robi jakos nowa zecz, czy nieznudzilo wam sie robic ciagle tych carow, zadko jak wchodze na forum mam okazje zobaczyc cos orginalnego. ludzie puscie wodze fantazi!(sorka za bledy ale pisze z iMac- i mam dosyc tego zlomu!) co do pracki to mi sie podoba. pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tiaaaaa:)

 

Loozack jak zawsze zartobliwy:))) Moze i jakies podobieństwo tam jest.........może to kwestai spojrzenia:))

 

Witam Krajana!!! Miło, ze ktos poza mna lubi stare komiksy:)) Dzieki za miłe słowko!!!

 

Sporo jeszcze do zrobienia w tym popiersiu zostało. Ale kto wie......może sie szarpne na cała postac:)) Z pewna niesmiałościa o niej mysle:)) ale........kusi mnie, oj baaaardzo kusi:))

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie;) szarpnij sie na cala postac...proponuje jeszcze brame(na ktorej wital bragona-arch tam jest rewelacyjna) i te zarosla ... ujecie od dolu(takie he,he dynamiczne)... masywne kamieniska a na ich szczycie posepny lowca ze swoja kostucha...ech ta wyobraznia;)...dawaj brachu;)

pozdrowka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aleeeeeee sie narobiło!!!!!

 

to miał byc tylko niewinny WIP:)

 

miło, że sie komus podoba.....ale to tylko WIP na razie i przy moim tempie updateowania ( co wynika z dużej ilosci pracy i małej ilosci czasu wolnego) to ten obrazek pewnie powstanie gdzies koło gwiazdki:P

 

Ale dzieki za pozytywne przyjecie!!!! Jakos tak bardziej chce sie dłubac:))

 

Liitle-Ninja: czy chodzi ci o ta scene:

1.jpg

 

tu jeszcze dwa zblizenia na ARCHITEKTURE!!!!: brama i ....też brama

 

:))) Praktycznie sam biomodelling:))

 

Trzymajcie kciuki, może sie zbobede na to. Tyle, że wówczas z tej odległości nie bedzie widac tych wszystkich zmarszczek w Bumpie:))))

 

Pozdro!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loozack prawie się językiem udławiłem przez ciebie :D Doooooooobre :D. Tak poza tym to łowca jest spoxik, czekam na dalsze postępy.

 

Mogę się spytać tylko co to za komiks? Jakos niestety nie kojarze a wydaje się być fajny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności