Skocz do zawartości

Pojazd3d: VW Passat (Evermotion)


pg

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie!

Jakos dawno nie zagladalem tu, wiec wpadlem zamiescic swoj ostani model.

Exterior niemalze gotowy (zostaly tylko swiatla przednie i tylnie + napis na tylnej klapie i antena) - do wymodelowania zostal jeszcze interior.

 

Czas pracy: 18-20h (musze zejsc ponize 16h, czyli 2 dni roboczych z calym modelem samochu - exterior + interior!!!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

pierwsze co sie rzuca w oczy to nadkola ... zbyt malo odstajace od karoserii ... i klamki ... za maly otwor na reke ... no i wykonczenie sam \"uchwyt\" sie wczepia w blache ... powinno byc tam wyciete miejsce na to ... reszta bardzo ladnie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na początku pozdro B-stok :D

Odnośnie pracy - jest ładna,ale szybkość modelowania to jeszcze nie wszystko . . .

rozumiem że chciałeś wiernie odtworzyć tego Passata (hehbardzo lubię Vw) więc będę się mocno przyczepiał:

1.zderzak jest 2 częściowy więc brakuje rowków

2.gdzie kierunkowskaz??

3.pod listwą powinno być jeszcze wytłoczenie w blasze

4.a tutaj to wytłoczenie jest za duże!!!

5.tak nie wygląda mocowanie lusterka

6.łagodniej

7.lampy to ksenony tak??to gdzie spryskiwacze??

8.pod tablicę rej. zderzak jest specjalnie ukształtowany

9.a klamka wcale tak nie odstaje - w ogóle to klamki są do poprawy

10.tył nie jest taki kanciaty, ma zarys łuku

11.a tu ten rowek się popsuł

12.już to w którymś p-kcie omawiałem - zderzak jest 2 częściowy

13.te nadkole wchodząc w zderzak jest dużo mocniej przetłoczone(szersze nadkola!!)

14.szybka w rogach bardziej kanciata

 

JAK TO POPRAWISZ TO DO NICZEGO WIĘCEJ SIĘ NIE PRZYCZEPIĘ (a może czegoś nie zauważyłem???)

 

POZDRO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

saczek, czlowieku, gdzie ty tam bugi widzisz?? albo mam slepia jakies kaprawe ale tak na moj gust to sa tam moze jakies dwa, trzy malutkie byczki a nie dziesiec czy ile tego tam nabazgrales tym flamastrem;)

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Savoy

Ja bym to robił nie dwa dni a dwa tygodnie. Słowa uznania.

Nie ma się czego sczegółów czepiać, bo jak dojdzie otoczenie, textury, podłoże i ciekawe ujęcie to wszystkie niedoskonałości znikną.

Czekam na dalsze prace.

Oczywiście mam fioła na punkcie HDRI więc bym zastosował we finale ten sposób renderingu.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do szybkosci to prawda szybko bylo :) ale drobne byczki sa moze nie tyle co saczek wskazal ale malo tez ich nie jest

u jednych sie czepiacie szczegolow a u drugich nie, ja mowie czepiac sie po rowno i juz

greets

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DIRTY: czy ja w którymś punkcie napisałem że widzę BUGI ???!!!!@#$^%&*()

Jedni chcą żeby czepiać się do wszystkiego a drudzy nie - a pracka jest w rękach PG więc to on zadecyduje czy poprawiać te błędy czy nie i nie ma tu o czym gadać!!!!

Ale są błędy \"grube\" - patrz punkty, a niektóre rzeczywiście można sobie darować, bo przy dodaniu lakierku i tak ich nie będzie widać. Pytanie tylko co PG chciał otrzymać - wierny oryginał czy średnią kopię oryginału - na jego poziomie umiejętności -> chyba oryginał :)

POPRAWIAJ A NIE BĘDZIE SIĘ DO CZEGO PRZYCZEPIĆ =>dzięki BIGK za słowa uznania (heh co to dla Ciebie 20 min poprawiania :P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a badz sobie jakim tam tylko chcesz sluchaczem, wolnym, zajetym, mi to obojetne...

 

jak widze pozamazywany na czerwono render no to raczej wychodze z zalozenia, ze ma to przedstawiac bugi (no chyba, ze inaczej pojmujesz slowo \'bug\' ; nie badz doslowny, oprocz robala oznacza to tez tzw. BLEDY; dla mnie BUG=BLAD, nie wiem jak dla Ciebie...)

 

i nie goraczkuj sie tak na przyszlosc bo mozna w szpitalu z zawalem serca wyladowac... zaznaczaj \'grube bledy\' do woli. jedni moga sie z nimi zgadzac inni nie...

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności