Skocz do zawartości

Borg - Pierwsze kroki


KrężeL

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka

 

stawiam swoje pierwsze kroki w 3d.na warsztat wzielem jeden ze swoich konceptow

 

http://3.bp.blogspot.com/_vmYPvX9Jc1Y/Ssssipr7TBI/AAAAAAAAARI/NJhZKc5H1Zk/s1600-h/cyborg2.jpg

 

.mocna prowizorka i kombinowanie spowodowane nieznajomoscia programu :D ale jestem ciekaw waszych komentarzy.pewnie jak uda mi sie to skonczyc (o ile komp mi sie nie spali wczesniej :) to sprobuje sie zajac texturowaniem( jestem totalnie zielony narazie )

 

pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Poka basemesh, albo pierwszy level...

Z doświadczenia wiem, że prawie każdy kto umie w 2D niezłe rzeczy robić, to i w sculpcie jest dobry... Nie ma co się dziwić, bo jedno z drugim wiele ma wspólnego. Gratuluję talentu, no i powodzenia w 3D życzę... Mam nadzieję że zawiłości i nudne elementy pracy w 3D cię nie zniechęcą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drogi Krezlu :) wszystko super, detal naprawde robi wrazenie, morda mi sie mega mocno podoba i metalowe wstawki tez sa spoko, tylko problem w tym ze jak wlaczysz sobie mozgowe pomijanie detalu, to zobaczysz ze goly model wyglada jak pomana lalka bez stawow itp, polecam wyplucie najnizszego poziomu modelu do maxa i poprawienie besmesza zeby mial jakias fajna poze i kilka twardych zakonczen stawow i jak wrzucisz model spowrotem do zbrusha obiecuje ci ze bedzie to wygladalo o niebo lepiej :) zwroc uwage jak bardzo pomales mu reke w nadgarstku (tzn na bank to widzisz, chyba jeszcze dlonia sie nie zajmowales), acha i ustawiles go tak, jakbys mu wsadzil murzynska 50tke w zadek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yo drogi klicq:).Dzieki za uwagi komenty. z wiekszosci zdaje sobie sprawe.chetnie bym poprawil go w maxie ale chyba psychika mi na to nie pozwoli.tj staram sie ogarnac tego łobesranego Z-brusza przy tym modelu .jak narazie dzieje sie cala masa rzeczy ktorych nie kumam jeszcze.wiec zabawa w 2 programach byla by dla mnie niebezpieczna.tj bankowo nastepny model bede juz sie staral robic tak jak sie powinno robic.

tej lapy nie ruszalem jeszcze wiec dlatego taka krzywa;] wracam do dlubania i tutoriali pozdro all

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yo drogi klicq:).Dzieki za uwagi komenty. z wiekszosci zdaje sobie sprawe.chetnie bym poprawil go w maxie ale chyba psychika mi na to nie pozwoli.tj staram sie ogarnac tego łobesranego Z-brusza przy tym modelu .jak narazie dzieje sie cala masa rzeczy ktorych nie kumam jeszcze.wiec zabawa w 2 programach byla by dla mnie niebezpieczna.tj bankowo nastepny model bede juz sie staral robic tak jak sie powinno robic.

tej lapy nie ruszalem jeszcze wiec dlatego taka krzywa;] wracam do dlubania i tutoriali pozdro all

 

Tak się wtrącę i według mnie używanie dwóch programów, które współdziałają ze sobą ma nawet na początku sens, ponieważ wiesz w jaki sposób mogą obcować ze sobą a więc działać synergistycznie. Według mnie pobaw się jak Ci się chce z tym do końca modelowania i zacznij kolejny model od początku w maxie następnie bazę do ZB i wtedy działaj, no i co najważniejsze wrzucaj częstszy progress tego na forum to masz dużą szansę, że chłopaki z forum powiedzą jeżeli byś robił rzeczy w złej kolejności bądź pomijając pewne sprawy, co znacznie oszczędziło by twój czas, ponieważ robiłbyś poprawnie a i przy tym zdobywałbyś cenne doświadczenie w tworzeniu 3D. No, ale jako że się napisałem to wymagam z twojej strony, abyś za pewien czas zaprezentował nam coś maxowego, a jeżeli będzie max sprawiał fochy to jak wcześniej wspominałem ludzie na forum chętnie pomogą ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jo updajtu nie bedzie narazie.moj komp nie daje rady na tej postaci.w miedzy czasie zrobilem sobie glowke pod wplywem lovecrafta.staram sie ogarniac zbrusza i texturowanie.nie mam dostepu do jakiejs bazy tekstur wiec nie sa najlepszej jakosci;/

pozdro mowcie co myslicie

 

edit; widze ze sie jpg zblurowal jakos;/ na stronce portfolio jest normalnie.zapraszam jak cos.pzdr

Edytowane przez KrężeL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności