Skocz do zawartości

Wiz: "uratuj kloca"


Morphe

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 57
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

dobre jest czytanie ze zrozumieniem :) do drzew onyx(+ obrobka w maxie wiadomo) a trawy sobie sam modeluje, i prawde mowiac nie widze w tym jakichs codow i tajemnic ;) trawa rosnie wszedzie, geometrycznie prosta forma nic tylko podlagac patrzec i robic podobnie:)

 

co do swiatla, to samo co zawsze, rysiek, sun + sky, do reflection.jpg, oczywiste jest ze obrazki sa rasowane w photoshopie, czy bardzo? hmm nie mam pojecia, bo nie znam skali :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oprócz tego że gratulacje ślicznych prac i zieleń cudowna i obrazki malownicze, mam jednak pytanie praktyczne....

 

taka ciekawość mnie zżera ostatnio: dlaczego umieściłeś na balkonie tyle anten satelitarnych? Dręczy mnie to dlatego bo nie pierwszy raz widzę na wizkach te talerze i ostatnio nawet mój były szef architekt skarżył mi się ze na jego "cudownym projekcie" na bilbordzie wylądowały dziesiątki anten satelitarnych na balkonach i on nie wie z jakiej paki.... bo to ani nie dodaje piękna ani życia w obrazki....a może ma jakieś inne przesłanie artystyczne - ukryte głęboko...

 

może wreszcie ktoś rozwiej moją wątpliwość bo spać po nocach nie mogę ;)...pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marek g - dzieki

 

dusiak - nie chce nikogo obrazac, ale trzeba byc strasznie zadufanym w sobie zeby uznac taki projekt blokowca za cudowny :D hehe - to tak zartem, a co do anten.... ja podchodze do tematu jak do naturalismu ;) dobrze ze gdzie na 1 czy 2 balonoach nie dalem faktycznie tego prania, zaslon firanek etc hahaha.

Jezeli mam byc szcery nei do konca zalezy mi na tym zeby tego typu architektore prezentowac w sposob podniosly, bo to troche bylby przerost formy nad trescia. Dlatego tez jezeli klient pozwal to sie bawie... oczywiscie w jaksi ramach czasowych...dla mnie elewacja naszpikowana satelitkami, to najbardziej typowy powszechny widok blokowisk... :)

Napewno nie dodaja walorow artystycznych. ale moim zdaniem napewno ozywia obraz, nie wiem jak bardzo ale napewno porownywalnie z kartonowymi ludzikami ktorzy tez nie sa za piękni :D

 

czaps - ujecie lizylo mi sie nie mam pojecia ile, nie pamietam juz, ale gdzies kolo (w zaleznosci do ujecia i kompa) 2,5h -4h. siatki nie ma co pokazywac, cala zielen to proxy w wyswietlaniu boxem, a budynek no to budynek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności