Skocz do zawartości

Wip 2D: pit fighter


draegg

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

 

No dobra... jeszcze się tak nie obnażałem, żeby smarować WIPy na forum publicum. Spróbuję, zobaczę co z takiej pracy pod ostrzałem wyniknie. Pomożecie?

 

Łaziło mi po głowie, by uwiecznić jednego z herosów mojego dzieciństwa - Brana Mac Morna, ostatniego króla Piktów.

Aktualnie na Digarcie trwa jakaś ilustracyjna bitwa dotycząca władcy areny i tak sobie umyśliłem, że nasmaruję Brana na tę okazję (deadline to też motywacja).

 

Wstępny pomysł z dziś wygląda tak:

 

BranMacMorn_wip_draegg.jpg

Edytowane przez draegg
thumb add
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Pomożecie?

 

Pomożemy ;)

 

Kolorystyki sie narazie nie czepiam, skoro to wip, ale drazni mnie nieco ta wszechobecna czern. Kompozycja mimo iz centralna zdaje egzamin moim skromnym zdaniem. Fajnie by bylo gdybys w pozniejszej fazie dodal taka lekka poswiate/swiatelko za herosem, lepiej wydobedzie to postac z tla i po prostu wyglada fajnie.

 

Moje 3 grosze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się pomysł, klimatyczny sposób oświetlenia, gama kolorystyczna, jak na WiP wydaje się być dobra, ale właśnie, ta czerń, staraj się zawsze pozbyć linearta z pola widzenia, bo to zmienia jednak sposób odbierania pracy. Co do samej czerni, czerni można bardzo fajnie użyć, ale trzeba wiedzieć jak, gdzie i kiedy. Ciemna strefa na pewno nie będzie czarna na skórze, skóra odbija kolor, a cienie są zazwyczaj ciepłe. Nałóż na całą kompozycję gradient i od tego zacznij komponować walor, to ci bardzo pomoże.

Praca zapowiada się fajnie.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemyślałbym jeszcze położenie ręki pokonanego, byłem przez dobrą chwilę święcie przekonany że to noga głównego bohatera :)

Dzida powinna być w drugiej ręce i kierować się na wroga, teraz trzyma ją jakimś małpim nachwytem i kompletnie tego nie czytam.

Z resztą - jak uważasz. Wip jest po to żeby posłuchać uwag i rozsądzić, które mają coś w sobie a które nie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Draegg zerknołem szybko na obrazek bez głębszego wnikania , póżniej przeczytałem posty chlopaków z forum i SBT77 dopiero mi ping-ponga z głowy zrzucił bo też myślałem że to noga . Ale myślę , że jak się już wydetaluje , otworzy dłoń z paluszkami doda (to ta głupia blondynka:)) trochę krwi , to będzie git , a znając Twojego skilla to bedzie git .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności