Skocz do zawartości

Montaż tważy pt.\"Out Of Range\"


Mortom

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam dla was co dziwnego! a mnianowicie obróbke zdjęcia dziewczyny! nie widzałem zbyt dużo montaży na forum, więc postanowiłem coś wyskrobać. Jakpewnie widzicie to żadna masakra. jezd to drobniutki retusz + wizja artystyczna(moja wizja żecz jasna jak by sie ktoś pytał) no i około 4 godziny roboty non stop! no i macie wyszło mi cuś takiego. Powiedżcie czy ten motaż ma jakąś przyszłoś czy przynajmniej klimat łapiecie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Pierwsze wrazenie mile, ale myslalem, ze to malowane cale :)

 

Kurtka nie pasuje, moglbys jeszcze jakas szate rzucic. Troche to monochromatyczne, przydalyby sie elementy przelamujace ta monotonnie, moze barwniejsze diamenty?

 

A jak robiles wlosy? Shag Hair? Nalozenie nie jest chyba idealne z ksztaltem glowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm dwie rzeczy do siebie nie pasuja : kurtka do klejnociku na głowie badz klejnocik do kurtki :/ no i ja osobiscie probowałabym cos z długimi czarnymi włosami :) aha kształt głowy nawala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

leander włosy to ja myszkom malowałem !! dlatego tyle czsu spędziłem na tym wszystkim! więcej kombinscji niż pracy. A co do pracy to jeszcze jej nieskączyłem i zmieżam zastosować się do waszych wskazówek :)

dzięki ludziska narka. Na gazie wszystkim!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trochu popoprawiałem te tragiczną głowe bo naprawde jak dzisa siadłem to aż mi włosy na tyłku staneły demba, jak ja mogłem takie jajo zrobić!

Tera bede pracował nad siakims ubrankiem dla tej laski. I mam nadzieje że nieprzefulowałem tych klejnocików na głowie. Napiszcie co o tym sądzicie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla tych co niewidzeli

NE CHŁOPAKI!! :)

A co do pomysłu z odzielnym wątkiem dla montarzystów wkącu to też sztuka!! co nie!!

A co do moich błedów to zmyślnie i niezmyślnie czasami bo tak chce a czasami bo mam DYSORTOGRAFIE!!

Narazicho!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności