Skocz do zawartości

Kupię 3ds max 2010 z vray'em


mirekbini

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Sory, że wtargnę w temat , ale mam pytanie z tej samej beczki.

Czy wiecie jak wygląda zamówienie przez neta z oficjalnej strony Autodeska ? Bo przy zamówieniu u źródła nie płacimy pośrednikom i wychodzi dużo taniej. Czy ktoś kupował i czy mam racje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troglodyta jak doliczysz podatki to juz ci tak nie wyjdzie tanio, zanim pudelko minie nasza granice trafi jeszcze do urzedu celnego :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak to będzie wyglądać ? Dostane zawiadomienie, że w urzędzie celnym jest przesyłka i mogę ją odebrać po zapłacie cła ? Czyli koszt Maxa to cena producenta + przesyłka + cło, ale czy to i tak taniej nie wyjdzie niż w sklepie ? I co z opcją niefizycznej przesyłki, kiedy ściągnę zakupiony program z serwera Autodesku ? Kiedy cło zostanie wliczone , jeśli w ogóle ?

 

aduko - ale kupie 2011 : ). Na oficjalnej stronie jest kreator zakupu programu , więc chyba się da.

Edytowane przez troglodyta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem, przecież nic szemranego w tym o czym pisze nie ma. Na oficjalnej stronie Autodeska jest kreator , krok po kroku kupowanie produktu gdzie zaznaczam opcję, albo wysyłki fizycznego nośnika z programem do Polski, albo pobrania programu przez neta. W osobnym mailu dostaję kod aktywacyjny i gitara. Czemu mieli by mi tego nie aktywować ?

Zastanawiam się jedynie nad kwestią celną. Jak jest logiczne, że za przesyłkę fizyczną, która przekracza granice płacę cło tak już nie jest oczywiste płacenie cła za coś co zassam przez sieć - bo niby jak albo w którym momencie transakcji ?

 

Na pewno jest to jakoś rozwiązane tylko staram się dowiedzieć jak : )

 

Co do wsparcia technicznego , to wszędzie tam gdzie pracowałem nigdy nie korzystaliśmy, nawet nie wiem co takie wsparcie daje. Pomoc przy instalacji ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

With the exception of Training tools, all products and services on this site are licensed only for customers within the US, US territories, and Canada. These products and services cannot be purchased outside of these regions.

 

+ zapisek w umowie którą akceptujesz w trakcie instalacji 3.2.9 Use Outside of Territory. You may not Access the Software or User Documentation outside of the Territory.

Edytowane przez el_presidente
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności