Skocz do zawartości

valk


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Pilotów na pewno zrobiłeś za dużych, wyglądają wręcz śmiesznie w takich małych kabinach. Model bardzo ładny, co bym proponował jeszcze dopracować to wyrzutnie rakiet pod skrzydłami bo jakoś mało naturalnie wyglądają. Scena w chmurach też nie bardzo mi się podoba, widziałbym go raczej jakichś terenach pustynnych. Jak już terenas zauważył praca ma potencjał, dopracuj ją trochę i będzie git :). Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co narzekać bo to gifik, co można w nim zmieścić (no tak, ja wiem można krowę z cyckiem i w wszystko w 3d).

Co niektórzy nie skomentują, bo uważają swoje słowa za "zbyt cenne", albo niezauważyli że ktoś komuś właśnie "w......sie do anusa' (anus to żadno przekleństwo panie władzo!)

 

Ale pracka przyjemna, bardziej ni sie skojarzyla z Battlestar Gallactica.... Cóz wiecej.... Brawo bo GIF :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na razie zmniejszyłem pilotów,wzorem dla tego był model plastikowy ,dobry pomysł jest z pustynią ,chciałbym zrobić gif jakby ścigała go burza piaskowa ,ale to musi poczekać bowiem jestem teraz na etapie budowania zniszczonego miasteczka dla lecącego iła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności