Skocz do zawartości

Chc.26:Najeźdźca z północy by Mellon


Mellon

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

jeśli już się zdecydował na takie przedsięwzięcie może warto jednak go wspierać,

jeśli nie chcesz zrezygnować z konceptu poproś kogoś żeby zrobił Ci zdjęcie-referencje,

ja przynajmniej staram się w ten sposób wspierać swój pomysł ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joel robie to wlasnie dla tego ze jest trudne i uwazam ze zmaganie sie rozwija mnie najbardziej.Moze jest koslawo ale to dalej Wip nad ktorym spedzilem zaledwie 2h i

dalej pracuje, jak chcesz gdzies zajsc jak gdy tylko zobaczysz schody to odpuszczasz?

-Swezy dzieki za pomysl zdjecia ,wykozystam.

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mellon słuchaj, moje rady są w gruncie rzeczy praktyczne, jeśli widzę coś w wątku rywalizacyjnym, od razu zakładam, że starasz się coś tu osiągnąć. Ćwiczyć trudne rzeczy możesz zawsze, ja schodów nie unikam. Twoja wypowiedź nasuwa na myśl sportowca tłumaczącego porażkę na międzynarodowym show, tym, że musi próbować nowych rzeczy i ciągle się uczy, dlatego nie kopnął piłki w stronę bramki, tylko uderzył ją pośladkami dla lepszego poślizgu. Od tego ma czas na ćwiczenia, a tu mamy konkurs i staramy się wypaść jak najlepiej, zabierając się za coś, co mamy nadzieję nam wyjdzie. Oczywiście nie myśl, że chcę cię tutaj jakoś zniechęcić, to jest twoja decyzja. Ale ok, załóżmy, że staniesz na swoim. W takim wypadku, właśnie - koniecznie referencja. Zaczynając postaraj się zawrzeć całą postać w jednej figurze, żeby mieć bazę i odniesienie względem każdego elementu, tak, aby wszystko współgrało. Czekam na postępy.

 

powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postep :) - mam jeszcze duzo pracy w black&white nad anatomia wiec do koloru jeszcze sporo temu brakuje.

Joel - jak widze na jakis odcisk nadepnalem ale reasumujac - uwazasz ze powinienem sobie odpuscic ale sam jak napotykasz schody to nie odpuszczasz - czyszby inna kategoria ?

najezdzcazpolnocy2.jpg

Ps.dzieki Resh -przydalo sie :)

Edytowane przez Mellon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W detalu to nawet fajnie wygląda, ale wciąż moim zdaniem problemy leżą u podstaw. Bardzo dziwnie i nienaturalnie ma Twój najeźdźca wyciągniętą szyję, za małą głowę też chyba (choc najeżdźcom z północy to nie powinno zbytnio przeszkadzać, pamięta ktoś Thurda Barbarzyńcę?). Pokusiłbym sie też o pokazanie jednak prawej stopy bo dziwnie się gubi za tym wyniesieniem terenu. Walcz dalej, powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mylilem się... ciągle to jest płaskie... błędy ku podstawie i się praca nie wybroni... o co chodzi z jego nogami bo dla mnie to jest niepojęta postawa, jest widziany z dołu, za skarpą, na skarpie, przed skarpą, chce zejść w dół czy co, a może wszystko naraz bo tak to wygląda właśnie, jedna noga się chowa za skarpą, a druga mu schodzi w dół i jest nieco przydluga w stosunku do drugiej :P... pozdro i pamietaj żeby przed dopieszczaniem i malowaniem zadbać o poprawny szkic :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności