Skocz do zawartości

Plastic Animation Paper PRO - za darmo!!!


Reanimator

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ta, szkoda tylko, ze jakis czas temu wydalem na to kase ;)

TO SAMO! kupiłem wersję "w pół drogi" a potem i tak zrobiłem na TVPaint co miałem zrobić...

PAP jest rewelacyjnie prosty i intuicyjny - do ekspresowych próbek jak najbardziej. ale to tyle. żadnej obróbki nie oferuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mhm. Tru, tru. Do szybkich testów animacji jak najbardziej. Do robienia podkładek i testowania czasu. Obrobić się w tym animki nie da. Mimo wszystko jednak...co za darmo, to darmo :D

 

Readnimator, w tym ToomBoomie jak Ci się pracuje. Zastanawia mnie ten program, ale nie miałem okazji go jeszcze testować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a porysuje się w tym Animate z łapki, szarpaną linijką? blu-red-black line? bez ograniczeń rozdzielczości?

 

 

 

Animate jest pod tym wzgledem podobne do Flasha, wiec bardziej wektory, niz malarskie pociagniecia, ale costam sie da. To bylo robione w Animate:

 

http://megaswf.com/view/c42963b9a1b5c4b7c03f12ff818e4eb2.html

 

blueline robi sie na osobnej warstwie po prostu, a ograniczen rozdzialki CHYBA nie ma, tym bardziej, ze to wektory.

 

 

PAP jest fajny o tyle, ze przypomina rysowanie olowkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Adek. noup. test rzeczywiście jakiś zrobiłem w PaPie, ale skończyłem w TVPaint . Złożone w AE na końcu.

TVPaint ma aż za dużo fajnych funkcji, super pędzle- customizowalne wzdłuż i wszerz ( w fotoszopie nie ma takiego pędzla ołówka jak tam)... Mi odpowiadała syfność jaką można na osiągnąć "z łapki".

 

@Reanimator fajne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami fajnie też wychodzi szkicowanie w Plastic czy ToonBoom albo Flashu na wektorach a potem przeskok na raster do PS'a czy Paintera i malarskie wykończenie animacji. No ale - każdy musi znaleźć swój sposób pracy i dobrać narzędzia odpowiednio do powierzonego zadania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności