Skocz do zawartości

TRON: Legacy- Comic-Con Trailer


CzAk1

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj, późnym wieczorem w sieci zadebiutował nowy trailer do filmu „TRON: Legacy”. W ciągu zaledwie kilku godzin trailer rozprzestrzenił się po wszystkich największych serwisach i blogach zajmujących się filmami, grafiką i designem. To trzeba zobaczyć!

 

Pełna treść wiadomości znajduje się na

stronie głównej serwisu pod adresem:

http://www.max3d.pl/news.php?id=1300

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

rzeczywiscie po obejrzeniu obu zobaczyłem róznice. Sorka, ostatnio jest moda na puszczenie w kółko tego samego w kilku trailerach, bo wiekszosc ujęc już gdzieś widziałem mimo wszystko.

 

anyway wizualnie ciekawy remake, ale chyba nie ma się co przygotowywać na dzieło, już jedynka była mocno nudna jak na moje 9lat (wtedy) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajno, że Daft Punk nie było plotką w tym projekcie, ale jak usłyszałem te kawałki z soundtracka.... to jednak Disney przytemperował chłopaków - smyczki jak w co drugim filmie akcji... marketing jednak górą, drogi film nie może być nieprzewidywalny. Disney nie robi takich filmów.

 

Nie chcę niszczyć twych nadziei Omen... but we all know how it will end...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miejmy nadzieje ze film zaskoczy nas sensownym scenariuszem jak i miazdzacymi efektami(rowniez brakiem wszystkich imax'owyxh bugow podczas ogladania seansow - to juz oczywiscie zyczenie ze strony technicznej poszczegolnych kin)

 

co do daft punk to brodkins ma racje, ostro musieli przycisnac chłopakow, poniewaz jakby ktos to puscil mi bez nazwy, to nigdy bym nie zgadl ze to dafci, zupelnie inna bajka niz ich normalny material....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kakaku

12.17.2010? hmm coś chyba jest nie tak:P A trailer bardzo fajny chociaż nie lubie takich przesadzonych histori.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po obejrzeniu starego trailera nie wiedzialem czy juz puscili nowy material czy ten sprzed kilkudziesieciu lat. Naprawde jak zazwyczaj jestem pod wrazeniem efektow filmowych to tamte wydaly sie slabe.

Teraz jednak widze, ze nie bedzie tak zle, choc dalej wyglada bardziej jak teledysk na vivie.

 

Ja mysle, ze disney i jego stylizacja, a takze pewne ograniczenia maja sporo uroku, ale nie mozna ich docenic bedac przesyconym rzeczywistoscia i dorosloscia. Wtedy fabula wydaje sie slaba, nudna, infantylna. Gdyby jednak ludzie zyli tak jak na filmach disneya swiat bylby lepszy;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brodkins: piszac te slowa mialem dokladnie ten odcinek Family Guya w glowie hehehe

 

Ale serio, dalej podtrzymuje, ze ten rodzaj perwersji bylby dobry w wiekszych dawkach;) Jednak w obecnym swiecie to wyglada na powazne zboczenie.

Jedyny problem disneya to taki, ze kobiety sa tam glownie do kochania, a nie do bz...kania i to pogorszyloby jeszcze problem przyrostu naturalnego hehe

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tam uwielbiam estetyke nowego Tronu i muzyki. To jest bardzo "kosińskie" w klimacie, a ten gość nie zrobił chyba ani jednej brzydkiej rzeczy. Mocno trzymam kciuki za ten film. Zobaczymy oczywiście co z niego wyjdzie, ale klimat mi się podoba bardzo.

 

t.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności