Skocz do zawartości

Minibitwa 25:[Conrad B. Hart]


ryu7

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, po długich rozważaniach wkońcu postanowiłem wziąć udział w minibitwie, mam nadzieję że dotrwam do końca :). Postacią którą wybrałem jest Conrad, bohater pamiętnego Flashback'a:

 

pcint2.pngsnescut-1.pngPC.png

 

Zamierzam wykorzystać tę okazję do nauki obsługi Blender'a 2.53 oraz nauki modelowania/texturowania postaci (oraz do zmotywowania się). Poniżej aktualny stan mojej pracy:

 

conrad00.png

 

Aktualnie mam około 400 tri (O ile blender mówi prawdę :D). Łapki będę prawdopodobnie zmieniał, zobaczę jak wyjdzie. Chętnie wysłucham wszelkich sugestii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Update:

 

conrad01.png

 

Poza głową wprowadziłem niewielkie poprawki w geometrii i dodałem tu i ówdzie pare krawędzi. Starałem się także poprawić proporcje (obniżyłem pas). Następne w kolejności będe robił dłonie chyba że coś pójdzie inaczej. Zastanawiałem się także nad włosami czy nie wykorzystać w jakiś sposób alphy ale w temacie włosów jestem kompletnie zielony.

 

W tej chwili mam 750 trójkątów, więc raczej nie będzie problemu.

 

Aha, jakby co sorry za siatke ale podzieliłem wszystko na trójkąty (crtl+t) i zapomniałem cofnąć :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas na kolejny update:

 

conrad04.png

conrad03.png

 

Równo 1000 trójkątów, łącznie z grzywką. Jak zwykle starałem się wprowadzić poprawki i mam nadzieję że już wszystko jest dobrze :).

 

Poniżej jeszcze UV'ka:

 

conrad02.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności