Skocz do zawartości

Konkurs Panasonic 3D Challenge - czasu coraz mniej!


adek

Rekomendowane odpowiedzi

Uwaga uczestnicy konkursu Panasonic 3D Challenge. Pozostaje coraz mniej czasu na zgłoszenie prac i zamieszczenie ich na stronie konkursowej www.panasonic3dchallenge.pl. Termin nadsyłania prac mija w sobotę - 31 lipca.

 

Pełna treść wiadomości znajduje się na

stronie głównej serwisu pod adresem:

http://www.max3d.pl/news.php?id=1311

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Z powodu nawalu pracy ja sie nie wyrobie, ale zycze wszystkim powodzenia.

Tak na marginesie to bede w polsce przez nastepne dwa tygodnie wiec jesli ktos z was jest w Warszawie albo Bialymstoku i ma ochote na piwoko to wyslijcie mi prywatna wiadomosc. Chetnie bym sie spotkal z ludzmi z branzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie miałem zapytać o to co Hynol.

Oł shit! jak Hynol startuje to już chyba nie mam szans na podium :( :D

 

Jasne - ja jak zobaczyłem WIPa Tomali, to pomyślałem - jedź sobie Paweł lepiej nad jeziorko, pochlap się w wodzie.... Tylko padać zaczęło.

 

Adek - dzięki za info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodałem 5 min temu. Po kompresji jpg jakaś kaszanka wyszła. Da się jakoś wrzucić linka tam na stronie konkursu do obrazka w lepszej jakości? W komentarzach do swojej pracy można ale przed moderacją praca się nie wyświetli.

Mogę teraz taką skończoną pracę zamieścić w moim wątku wip na max3d?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no zabrakło 15 min. Masakryczna jazda, caly browar mi po tym przeleciał przez gardło jak woda w jakieś 20 sec. ;) ale tam, zawsze bedzie do portfolio, pominąłem w regulaminie fakt, że najmniejszy bok musi mieć 1772 pixele czy coś koło, wyszło mi na kadrze że drugi miał 3300 i się udupiłem. Oj tam, oj tam, strasznie głupie niedopatrzenie, z drugiej strony i tak nie miałem przez ten Drimadzinowski oboz pracy za bardzo czsu na to. Machne na max3d jak postpro zrobie kiedys.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaje sobie sprawe, ze prace na stronie maja dziwna kompresje. Warto w komentarzach wrzucic. Nato nie mam wplywu. Zwracalem uwage, zostało poprawione ale i tak ta jakos nie jest idealna.

 

Jury ma jednak dostać prace w pełnych rozdzialkach - takie jak przesyłacie.

 

Prace sa moderowane więc od razu się nie pojawiają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adek mi nawet w pełnej rozdziałce, po kompresji jpg coś się robi dziwnego z tym anaglifem i widać lekkie rozdwojenie którego na nieskompresowanych obrazkach nie ma. Może ten czerwony kolor po kompresji już nie jest taki jak powinien być?

Nieskompresowany png przy takiej rozdziałce zajmuje ponad 12mb. Trochę za dużo żeby na stronę wrzucać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz do organizatorów. Ja poruszałem temat, że przy stereo jakość musi być prawie 100, a najklepiej 100%. Wystaw gdzieś im może lepsza wersję i może wgrają.

 

Ogólni widzę, że dużo fajnych prac się pojawiło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, teraz patrze, ze recenzje i oceny dodawać można było do tego samego momentu, co prace. W efekcie tego jest masa prac z oceną zero. Były nawet prace na minusie. Myślałem, że będzie chwila czasu na dodanie oceny i recenzji. W regulaminie nie było jasno napisane do kiedy będzie można to zrobić, a tu taki psikus. Ktoś tego nie przemyślał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności