Skocz do zawartości

SONDA: Zlot forumowiczów


ARCTIC

Rekomendowane odpowiedzi

little-ninja ^--^ Programowy...hmm.. mie tak dosłownie... tylko niechce jechac w ciemno....

 

Zresztą sam napisałeś.. że sie narazie nie zapisujesz bo: \"\"czekam na logo zlotu W CIEMNO nie jade :D \"\'\'

 

PS. A co do pokazu laserowego to jestem bardzo.. bardzo \" Z A \" .. no i oczywiście za kobietami z \'wioski\' też ...heh :D

 

PozDr

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 221
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Pogieło ? we wszystkie strony....polski czerwony krzyż moze nas bedzie jeszcze sponsorowal... :P ty lepiej te ceny podaj nawet mogą byc na oko ustalone ....ile za nocleg....liczmy ze bede tam 1 tydzień ... poprostu to podaj ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na a po co mam samochod? Zeby go trzymac w garazu?? W takim razie nastepne pytanie (lub dolaczenie sie do tych co je juz zadawali): jaki jest plan tego spotkania? Pic piwo i jesc kielbaski to ja juz mam z kim, nie musze do tego celu jechac tych 400km.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumim. Wiem ze juz za pozno i pewnie nie wielu mialo by taka mozliwosc, ale fajnie by bylo zlot zrobic w stylu lan-party. Gdzie wynajmuje sie poprostu sale gimnastyczna (lub hale - to zalezy od ilosci luda), przyjezdza z blaszakami, wszyscy sie podlanczaja i jest zabawa na maxa. Jest takze rzutnik na ktorym guru robia ladne rzeczy a reszta stara sie nadazyc. :) W tym wypadku odpada nocleg bo wszyscy kimaja w sali kolo swych zabawek (czasami na :) ) w spiworku. Moze next time, jak troche zwiekszy sie srednia wieku na forum? :)

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orion- powaga tylko półtora stówy za cały tydzień to przecież całe gów** .... no ale jak załatwisz jeszcze cosik taniej to czemu nie ..heh ...

 

sayonerka- no tu co do kompa popieram w 100% no bo tak tydzień bez MaXia to troche lipa...

 

i przydało by sie jeszcze jakies polaczenie z netem... zeby bezpatrona medialnego dawać relacje na bierząco ze zloto...

np. cool by było gdyby poprzywozić aparaty cyfrowe i kamerki.. to bysmy mieli ... a\'la swojego patrona medialnego.. bo wtedy i są fotki i filmy.. HeH..

 

PozdR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiesz jak naj taniej... ale tak jak mówisz ze narazie 140 za tydzień to mało mi się wydaję...

 

Ale na mnie nie zwracaj [zbyt dużej] uwagi bo ja i tak nie zostane raczej cały tydzień :( dlatego mnie interesuje cena konkretna za 1 nocke a nie tylko za tydzień .... ja będe 3-4 dni no chyba ze wygospodaruje wiecej czasu ale to się jeszcze zobaczy...

 

PS. Może to nie najlepszy pomysł [bo jak się zwiezie sprzęt to troche strach zostawić] ale czy pole namiotowe nie byłoby tańsze (tylko tam chyba prądu niema ale nie jestem pewny)... przeciez sierpien to srodek lata ciepłe są noce itd. ..... Choć w łózeczku w chatce to całkiem inaczej....

 

Co o tym sądzicie?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arctic jak przyjedziesz to cię do stołka przywiążemy i choćbyś niechciał to tydzień odbębnisz razem z nami :D

Pole namiotowe?? Raczej odpada. W sierpniu może być fajna pogoda, a może lać cały miesiąc także murowana izba daje troche większe perspektywy. A te 140 to jest 7*20 za nockę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee... Wy tam byscie chcieli od razu zrobic lan-party, do tego moze jeszcze jakies targi co? zastanowcie sie co piszecie, jesli ten zlot wypali to bedzie to PIERWSZY zlot wiec nie oczekujcei od tego ze ma byc od razu lan-party ehhh...

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehhh ze pierwszy to nie mozna nic proponowac ehhh, i w ogole to mamy siedziec i nic nie gadac ehhh, bo to PIERWSZY eeeeehh. Jak czytam takie wypowiedzi to ciesze sie ze juz wynalezli elektrycznosc bo z takimi gosciami to dalej bysmy darli te patyki o siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisał sayonerka

Ehhh ze pierwszy to nie mozna nic proponowac ehhh, i w ogole to mamy siedziec i nic nie gadac ehhh, bo to PIERWSZY eeeeehh. Jak czytam takie wypowiedzi to ciesze sie ze juz wynalezli elektrycznosc bo z takimi gosciami to dalej bysmy darli te patyki o siebie.

 

A z takim gosciem jak Ty to na pewno wszyscy z kompami by przyjechali ! Nie chcesz nie przyjezdaj ! - nikt Ciebe nie zmusza

 

!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie już spokój DruG\'owi...pzecie on jest niewinny !!:P

 

Co do zlotu...tydzien to raczej niewypali...przyjedzie się w pierwszy dzień i wyda się calą sumę, która miała iść na opłacenie noclego przez ten tydzień...:P Tak 3-4 dni to maximum...

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam do planu proponuje wpisac zawody w rzucie pisuarem w dal albo cos w tym stylu (zalezy od inwencji organizaora) i jak na moje tydzien to zdecydowanie za dlugo. jakbym mial zapracowac na zapatrzenie w piwo na tydzien to bym musial caly lipec tyrac :| ogulnie nawet propozycja ciekawa zwlaszcza ze wakacje zapowiadaja sie straszliwie smutne :|

 

ps jedzie ktos z Bydgoszczy ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisał Pablo

 

A z takim gosciem jak Ty to na pewno wszyscy z kompami by przyjechali ! Nie chcesz nie przyjezdaj ! - nikt Ciebe nie zmusza

 

!!!

 

Hahaha no i co w tym zlego? A co Ty myslisz ze co sie robi na takich imprezach? Idzie do pokoju i oglada kreskowki bo mama nie widzi? Buehehehe! Ehhh chlopczyku, ehhhh.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisał marcin18pl

uuu no dobra a moze wam gumki kupic po drodze albo kisiel na sex z kisielem w wannie (cos czuje ze bede gnębiony na tym zjezdzie :P )

gumki ... bede mial;), cos czuje ze jeszcze bedziesz pozyczal hy,hy

co do kasy to moj rekord 300 stow w ciagu jednego dnia potem przez tydzien za 20 zyla pieknie bylo hy,hy

ja jesli sie uda i kumpel fura podjedzie to o kompie moge pomyslec, jak nie to farbki i do wiochy na panieny :D

ps .. konkurencja rzucania pisuarem jest jeszcze lepsza od pokazow laserowych za 5 zyla...zebym sie tylko na te zawody nie rozchorowal he,he

orion -- jestem pod wrazeniem profesjonalnego podejscia hy,hy co z tym logiem?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisał Falcrum

Chyba nie czytałes mojej wypowiedzi...powtarzasz te same slowa w innym wydaniu...:|

Ja nie oganizuję tego zjazdu ( nie mam takiej możliwości).

Poczytaj troche temat...

 

Co do do spotakńań polskich gafikow, chodzi mi o \"spotakanie grafików z tego forum\", takie oficjalne :P...

 

Pozdr

P0 2 ja

czytalem ale w takim razie nie widze jego sensu bo to jest OPUSTE DO NICZGO NIE PROWADZACE GADANIE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieweim dlaczego. ale wy to macie jakies dziwne wyobazenie o Szklarskiej.... Nie myslcie ze to jest tak a wioha zabita dechami.. co tylko tam łąki i góralskie chatki... Bo tak niejest... Sz. Poręba to prawi takie miasto jak tysiące innych.. no moze różni się tylo tym... ze takie a\'la centrum to miesci się pzy głównej drodze a pzy niej domy i sklepy.. tylko fakt ze tak troche na góalski styl... dlatego, jak wam sie wydaje ze jak pzyjedziecie do szklaskiej to wyladujecie na jakies polanie to sie mylicie.. bo polady[nartostady] i pole namiotowe jest za miastem.. w miescie pensjonaty sklepy no i \'Łoczywiście\' :) ŁŁOOSCYPKI .... hehh...

 

Niebójcie sie nie wyladujemy w jakiejś zabidej dechami wiosce... damy rade.. coby niebyło ... :D

 

 

PozDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności