Skocz do zawartości

scena 3D:city a1


Gość raminez

Rekomendowane odpowiedzi

Gość raminez

poprawilem kamere mam wizje aby wstawic go do swiata szarego i brudnego (cos w rodzaju po wybuchu baby atomowej)...jak to zrobic najlepiej moze Bryce..

prosze o pomoc

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Kwadratowy kadr nie jest tu dobrym rozwiazaniem - obiekty zupelnie niepotrzebnie tak sie\"kotłują\" - nie dostosowuj obiektow do kadru , tylko odwrotnie. Smialo rozszez sobie kadr do proporcji 16:9 i zastosuj klasyczna kompozycje ze zlotym podzialem...

To wszystko ode mnie.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość raminez

zastosuj klasyczna kompozycje ze zlotym podzialem????

mieszkam w anglii i wiesz mam irlandzka wersje Windowsa ....litery mam proszeczke poprzekrecane i niewiem o co Ci chodzi ..przepraszam moze innymi slowami dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie kadr jest zbyt \"duszny\" sprowadzenie do do panoramy powinno dac calkiem dobry efekt.

 

Co do klimatu mozna by umiescic w takim cieplym basniowym, cos tego rodzaju jak gierka The Longest Journey tuz przed zmrokiem oswietlone balony lekkim swiatlem i migoczace po ulicach swiatelka fajnie by to wygladalo ew. wysoko w chmurach wszystko oblodzone z szalejaca w okolo sniezna zawieja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość raminez

dzieki za posty z pomoca pracuje nad kadrem ...jedak jest to dosc duza scena i omp mi powoli to zezbi barzo powoli...pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość raminez

wiec tak poprawilem kamere ...widok jest panoramiczny.....

pytania: jak zrobic snieg....na obiektach..

i mam problem ta scena renderujew mi sie 16 godz....probowalem zmiejszac co sie da i nic ....moze jakis sposob...

dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uu.. a co to..pewnie wyjaśnisz.. co do modelu to jak dla mnie maszynka fajnie..ale te balony i pozostała treszta za bardzio technicznie, symetrycznie i podobnie.. torchę deformacji zróżnicowania.. powyginania, i pewnej indyewidualności dla poszczeólnych obiektów powinno pomóc.. będzie dobrze ale coś na ostatnim renderze kiepsko widaćcoś z mgłą teżnie za bardzo..:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość raminez

wlasnie sam niewiem jak sie do tego zabrac ...myslisz ze chaos w elementach ...moze??? tak ???

dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chaos tyl zróżnicowanie.. a to istotna różnica.. wszystko wygląda jak politechniczny rysunek.. a tu przydałaby się fantazja.. dużą role odegrają tekstury choćby na samych balonach.. a co do podkładów ..jeśli to ma być still proponuję skręcić wszystko w photoshopoe na warstwach..lepiej nad wszystkim zapanujesz.. i nie będzie takich dziwnych skokow..:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość raminez

tak myske ale mam wizje sniezycy .jak wykonac snieg ..na tych piepszonych balonach i calym miescie???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności