Jump to content
Sign in to follow this  
torm

Minibitwa WebDesign #3 - Dream Car - SONDA

No i ruszyliśmy... sonda znowu potrwa tydzień czyli do: 18 sierpnia  

26 members have voted

1. 1. No i ruszyliśmy... sonda znowu potrwa tydzień czyli do: 18 sierpnia

• dziadek3D
      8
    • torm
      18

Recommended Posts

Witam ;)

Jeśli mogę wyrazić swoją opinię na temat tych layoutów, to chciałbym napisać jedną rzecz odnośnie pierwszej pracy - i tutaj oczywiście bez uprzedzeń, tylko doradzam... jak dla mnie menu słabo czytelne... może kolor czcionki zmienić bo się bardzo zlewa... w ogóle prośba do założyciela tematu - ten JPG jest w słabej jakości, zapewne gdyby wstawić w lepszej jakości byłoby przyjemniejsze dla oka :)

2 praca bardzo na Topie :) ostatnio często widuje tego typu layouty, często w 3D, obracane - fajnie to się prezentuje :)

pozdrowienia dla autorów !

J.

...lepiej by było jakbyś zagłosował....:)))....nie mówiąc o udziale...!!!... też pewnie bym Ci coś poradził.... a tak odebrałeś mi szanse....:)))

Guest fishinthewater

O! Gyby nie to ze jest nowa ramka z mini konkursami nie wiedzialbym ze jest takie konkursiwo. Fajne! tez chce xD

no to będziesz miał okazję, bo kolejna bitwa ruszy niebawem :)

...dziekuję wszystkim głosujacym.... nie tylko na mnie....:)))

jestem przynajmnie 2 razy starszy od zwyciężcy więc 2 razy głupszy ... i to odzwierciedlają wyniki sondy....

torn - gratulacjeeeee...!!!!

... no i dawaj nastepny temacik.... może jak juz konkursy są w portalu na wierzchu... to wezmą udział i ci co nam tak dobrze radzili co i jak żeby było lepiej....:)))

Oj dziadku drogi ;) Czy Ty starasz się być wścipski ? ;) Przecież zagłosowałem ;) dopiero potem napisałem posta ;)

Hehe - obiecuje, że wezmę udział jak tylko odkopie się z roboty ;)

pozdrawiam serdecznie ;)

Turisma

...no o to właśnie chodziło ...żebyś sie poczuł wstrząśnięty ale nie zmieszny ... i wziął udział... w końcu frekwencja najważniejsza....:)) ... czkamy co torm wymyśli...!!!

dzięki za głosy, a najbardziej za udział w bitwie... idę myśleć, jak wymyślę... ruszy kolejna :)

a do takich działań to mi trzeba natchnienia... niestety... w pobliżu nikogo, kto to potrafi ;)

akurat pół słodkie tylko mieli... ale potrzebuję jeszcze paru chwil... i kilku dłuższych dźwięków :)

Sign in to follow this  

• Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy