Skocz do zawartości

Call of Duty 4 - Reaktywacja.


NV

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Zostałem zmuszony siłą do napisania tego wątku przez niejakiego f_fighter. Wszystkie uwagi proszę kierować bezpośrednio do niego.

 

Zapraszam(y) wszystkich członków społeczności max3d do walki. Wystarczy zaopatrzyć się w Call of duty 4 patch 1.7.

 

Oraz program "Tunngle"

 

http://www.tunngle.net/downloads/ Pobieramy go tutaj. Rejestrujemy się na stronie. Po rejestracji i aktywacji konta logujemy się w programie.

 

Wybieramy z lewego menu " Shooter "

Następnie klikamy dwukrotnie na " Call of duty 4 [2] "

w ten sposób jesteśmy w sieci i gra utworzona przez kogoś z nas będzie widoczna w formie gry LAN na naszej liście serwerów w grze. W wersji PL to Gra Lokalna. Odpalamy i tyle :)

 

Serwer zazwyczaj w nazwie ma cos z naszego portalu a haslo to max3d lub max3dpl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Panie i panowie, szanowni gracze - gramy dzisiaj o godz 17.00 do znudzenia :D

 

Równo o godzinie zakładam grę, sposób połączenia opisany w pierwszym poście, ewentualny helpdesk świadczymy na ircu.

 

Nazwa pokoju: CoD4_max3d

Hasło: max3dpl

 

Tylko 24 miejsca, więc nie spóźnijcie się xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bartolomeo - WaW też ssie, instaluj coda4 i nie pitol:P

 

WaW - Bolts only - mistrz! zero granatów, karabinów, pistoletów... Zero dotaków, tylo bolty :D najlepszy tryb w jaki do tej pory grałem.

 

Pozatym WaW ma najlepszy dźwięk jaki do tej pory szłyszałem. BD2 jest mistrzowe, ale jednak odgłosy w WaW przysparzają mnie o ciarrrry :]

 

p.s. ale dobra. ilstaluję coda4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bartolomeo - jak byś był pro to bys cisnał wszystkich boltem na normalnych serwerach:P

 

Tyle ze musicie ze zainstalować tego tunngle jak w pierwszym poscie jest napisane zebysmy mogli razem grać.

 

Wczoraj na chwile wbił Zonk i pocisnął wszystkich ze snajny i jak sie przygotowałem juz do walki na następna mapę to se poszedł;/ Wracaj bo chce rewanż:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sry za offtop - pytanie na szybko tu i teraz. Działa Wam steam? Mi pokazuje ze nie mam friendsow, niby sie zalogowałem, avatar widac ale w MW2 pokazuje ze musze byc zalogowany do steam, na stronie mi sie w ogole nie chce zalogowac bo incorrect password no i niektore strony steampowered są puste?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tweety, nie zmieniałeś wtedy może języka na steamie?

 

ssn4k3, to jest twoj nick czy login? bo na steamie sie wyszukuje bo nicku a nic nie moge znalezc jak to wpisuje.

Edytowane przez FF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności