Skocz do zawartości

Finished 2d : OPTIX


leszek_lenia

Rekomendowane odpowiedzi

hejol wszystkim :)

pragne zaprezentowac szkolny projekt

gry o nazwie OPTIX. taki se wybralem temat.

glownie chodzilo tu o stworzenie logotypu i calej identyfikacji.czyli to co zwykle na uczelniach projektowych..(w tym przypadku elementy promocyjne do gry)

z racji ze nienawidze robic takich rzeczy postanowilem ze stworze cos lajtowego i mi pasujacego..a nie jak inni..wizytowki teczki kubki i inne badziewia z logami.

 

sklad:

 

forma wydawnicza (instrukcja, rozkladowki)

 

forma przestrzenna (pudlo)

 

logotyp

 

plakat

 

ok dosc bzdur .ponizej efekty:

 

dvd :

dvdzcd.jpg

okladkanadvd.jpg

 

pudelko

 

pudlodopok.jpg

 

rozkładowki

 

harmonijkacopy.jpg

 

rozkladowkireazem.jpg

 

plakat

pl2fgf2.jpg

 

i jakies inne :

scenacopy.jpg

gunkolejny.jpg

optix.jpg

 

to chyba tyle..

thx za uwage.

jak sie komus chce to moze napisac co o tym sadzi.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

tak pytam. to jakiś projekt w liceum, bo nie napisałeś zbyt wiele o szkole. Zastanawiam sie jak na to patrzeć.

 

EDIT: nie doczytałem, ze jakas uczelnia projektowa. Tylko nie wiem czy robicie taki projekt jak na uczleniach projektowych czy uczysz sie na uczelni projektowej. Jesli tak, to pogratuluj prowadzącemu. Ma tupet przychodząc do pracy.

Edytowane przez olaf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajne. Intrygujacy ksztalt pudelka. Jakas metoda jest w tej roznorodnosci typografii w rozkladowce. Pozorny chaos, ale przez konsekwencje zrobil sie kontrolowany chaos :) Widac, ze calosc jest projektem uczelnianym, gdzie stac tworce na bezkompromisowosc i odejscie od sztampy. O ile ogolnie mi sie podoba uzycie Twoich ilustracji (stworzyl sie fajny, ciezki, duszny klimat tego wojennego swiatka), to uwazam, ze okladke i plakat przydaloby sie sporo dopracowac, daleko ponad etap "speeda".

Edytowane przez leander
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na plus

 

fajna zabawa pudłem, jak dla mnie nawet za mało szaleństwa jak na projekt koncepcyjny, ale trzyma poziom i nawiązuje jak najbardziej do około growych wydawnictw

 

..wizytowki teczki kubki i inne badziewia z logami

wycisnąć w tym temacie coś świeżego i pomysłowe to też nie małe wyzwanie

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Leszku zacny projekt. Wyglada naprawde smakowicie, aaaaaale mam kilka ale:

 

Okladka oprocz tego, o czym juz wspomnial Leander zywcem wieje mi Halo i MasterChiefem.

Nawet jesli efekt byl nieswiadomy warto pokusisc sie o cos mniej przypominajace, by uniknac takich skojarzen.

 

Drugie i najwazniejsze ale tyczy sie twojej tworczosci w ogole.

 

Caly czas trzaskasz te speedy, od lat i przez to sam siebie hamujesz.

Nie obraz sie czy co ale jak dla mnie od dawna z poziomem prac stoisz w miejscu ( co nie oznaczae, ze jest on niski ! Olaboga, nie ) Co mam na mysli, mowiac, a raczej piszac te slowa? A no to, bys usiadl i wkoncu przelamal w mozgu ta psychiczna bariere i wyszedl poza obszar speeda'a.

O ile jest to dobra forma cwiczebna, o tyle nie zawiedzie cie w zadne sensowne miejsce jesli bedzie ta jedyna ( a sam pewnie wiesz, jak z roku na rok rosnie konkurencja)

 

Bede trzymal kciuki za twoj przyszly sukces, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do projektu

logo, szata graficzna wydaje mi sie na naprawde przyzwoitym pozimie, zwlaszcza ksiazeczka,okladka na podelku mniej (jest zwykla)

nie mialem co prawda jak to ogladalem, momentow: "o k...a, ale to odpicowal!" ale oka nie rani =]

nie jestem jakims namietnym graczem i odbiorca tego typu produktow wiec mozemy zalozyc ze poprostu sie nie znam i opisuje tylko swoje wrazenie=]

co do obrazkow ktore zrobiles do projektu, no wlasniew jak wyzej, brakuje mi detalu,

troszke za duzo w nich czerni i kontrast jest raczej za mocny, przez co nie ma momentow ktorym chcialoby sie poprzygladac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedidan12 thx :) zagladalem do twej teczki.fajnie ze duzo maziasz...oby Cie zapal nie opuscil ;)

 

leander: dzienks /w sumie tak patrze i faktycznie szkoda ze nie pocisnalem tego bardziej do przodu.

przynajmniej ta okladke..plakat po wydruku tak speedowo nie wyglada .;)

 

Varmer : z pudelka to jestem najbardziej zadowolony..zwlaszcza ze najpierw robilem je w 3d.

fajna sprawa tak sobie cos wymyslec a potem sprobowac zrobic to samo w realu.

 

icecold :dzienki za uwagi....i ciesze sie ze skojarzyles to z halo...

inspirowalem sie paroma pozycjami...kolorystyka pudla (quake4)(postac halo , quake, i troche massefect te ciecia itd.)

taki mix wyszedl ;) w dzisiejszych czasach nic nowego juz chyba nie da sie wymyslec.tak sadze.

 

a co do speedow i sukcesu o ktorym piszesz..ehehe ze mnie nic juz raczej nie bedzie,

tak se tylko czasem cos namaluje...nie wiaze z tym zadnej przyszlosci...wiec nie boje sie tez konkurencji ;)

niech sobie ludzie tworza i rosna w skilla o! :)

aaaa moze niebawem kupie sobie cintiq21 wtedy postaram sie mniej speedowo robic.

mam nadzieje ze cos sie ruszy wtedy ;)

 

Bedyk dzieki za spostrzezenia. z czernia walcze. tzn, probuje ją uzywac ale ciezka sprawa...stad taki kontrast itd.

Edytowane przez leszek_lenia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko projekt, zwłaszcza pudełko... sporo chaosu jak wspomniał Leander, ale patrząc na tego typu rzeczy na rynku to standard... nie jestem pewien czy aby nie za mały margines dałeś przy zgięciu... no i drażniący mnie i typowy w większości magazynów, instrukcji, itp, motyw ilustracji w zgięciu, no i u Ciebie to jeszcze gorzej wygląda bo ucina Ci obrazek i krzywo łączy... plakat słabiutki już lepiej nadaje się obrazek z okładki dvd... podobają mi się geometryczne tła w rozkładówkach i fajnie momentami wpasowane typo... ale ogólnie to za dużo różnych fontów, nie wiem jak Ciebie uczą ale mnie, że powinno się ograniczać do 3 w jednym projekcie... pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem kumplowi te materiały i wkręciłem go że wchodzi nowa gra. On (chyba znacie te klimaty: cztery rdzenie tylko do gier) uwielbia grać i bić rekordy. Powiedział że gra wygląda (cytuję) "zaje**ście" i kiedy premiera :)

Myślę, że udało Ci się osiągnąć zamierzony efekt.

 

PS. Musiałem pogorszyć jakość żeby nie odczytał powtarzającego się tekstu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności