Skocz do zawartości

Scene 2D - Rzobin - superbohater ;)>


rzuq

Rekomendowane odpowiedzi

hmmm ... Zaczne od tego ze sie nazywam Mateusz \"Rzuq\" Ch. i pierwszy raz pojawiam sie na tym forum. Praca wykonana w Photoshopie, tablet pentagram A4 - 5-6 rysunek jaki na nim powstal. Poki co postep to jakies 60-70% co jest uzaleznione od ilosci wolnego czasu :) / badzcie wyrozumiali ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

co do zrobienia hmmm...:

-pewnie jakies trupy w tle

-byc moze rozblyslk strzalu z pistoletu (prawa reka rzobina)

- jakies tlo - za cholere nie wiem co - macie pomysly piszcie

- plus korekta detali i bledow ktore po drodze dadza sie zauwazyc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh ;)> wszystkim dzieki za uwagi - dzis pracuje nad portfolio - szukam aktualnie praktyki na terenie Katowic (plus okolice) i mam na to tydzien wiec z praca mala przerwa... choc moze nie taka az duza ;)

podsumowujac:

-sir_Bols: dzieki za rade z oczo-goglami - jak sie przyjrzec powinny byc na calej dl. rowne wiec nie powinno byc takiej perspektywy

- Pussik - :P zebys wiedzial ile bylo wersji tej czapki :D - dzyndzle odgarne bardziej do tylu

-postaram sie popracowac nad faktura gdyz ta jest zrobion na odwal tylko po to aby zobrazowac swiatlocien

ps. zaczyna mi sie na tym forum podobac ;)> pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieno spoksik pracka (ach jak ja bym chciał mieć tablet Pentagrama ;( ).

 

No ja widze tutaj pare trupków, tez jakis komicznych loodków, tło to moze jakaś speluna, taka rodem z ostatniego krańca galaktyki, spasione świniaki siedzące przy barze czy co.

 

Jedna uwaga: Pussik to kobieta ;) ale to tak na marginesie :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Staralem sie poprawic te rzeczy o ktorych pisaliscie - przyda sie jeszcze male wykontrastowanie swiatel i odblask tla.

Ide przekasic jakis chleb ze smalcem bo tu padne. Bylbym wdzieczny za koment. Pozdro ;)>

4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gacu666 a co do Pentagrama ;) - ostatnio chcialem go przehandlowac za paczke fajek ale w pore oprzytomnialem. Tylko boje sie wyliczac dni dzielace mnie od momentu kiedy to ustrojstwo sie rozsypie. Blat wyglada jakbym krajal na nim warzywa. Piorko ciagle przerywa a wspolokatorzy co jakies 15 sek slysza cedzone przez zacisniete zeby \"kur...\" dobywajace sie z mojego pokoju. Zbieram na Wacoma... 2,5 tys - chyba jesc przestane ale przynajmniej ostatnie godziny przezyje ze swiadomoscia ze jednak nie wypierd... mnie z piekla za to ze uzywalem tandetnego XXL-a ;)>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gogelsony juz ok.. ale (jak zwykle jakies ale :)) nowa czapeczka mi nie podchodzi... poprzednio te dzyndzle moze i wygladaly na krzywe ale kto powiedzial ze maja byc proste? ... teraz wyglada troche jak jakis batman ... of coz to tylko moje zdanie ... a teraz taki moj pomysl maly: moze by mu zrobic taki parudniowy niedogolony zarost zeby wygladal bardziej \"bad assowato\" ;) ... moze nawet jakies cygarko.... choc co do tego pewien nie jestem.... to juz ty musialbys sobie sprawdzic jak to by wygladalo... no ogolnie keep up the good work soldier...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sir_Bols czy ty go chcesz ustylizowac na Mastera Lobo? :D Oj wyglądałby genialnie:] The Last Czarnianin rządzi, kurde bele tego no frag :].

 

Wiesz Tablet to tablet, ja nie mam rzadnego:/, a Pentagram jesli chodzi o cene przyzwoity no i jest to rozmiar XXL, ja takowy chciałbym mieć,dałbym nawet 3 paczki fajek ;).Kiedys sobie kupie, jak tylko zarobię;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspominalem ze robie wlasne portfolio ;) i jest tego jakis efekt od wczoraj - ocencie, ewentualnie napiszcie co do poprawy. Mam narazie dwa warianty koloru tla (lewy i prawy margines wysrodkowywujacy strone) - i na dobra sprawe zdecyduje sie na czarny (jest jeszcze kolor blekitny ktory jest dominujacym na ilustracji ale wolalbym skupic wieksza uwage na centrum ekranu). Klawisze to zwykle rollovery - po najechaniu zmiana odcienia na jasniejszy. W okienku po lewej bedzie wyswietlany tekst w plywajacej ramce. To tyle, pozdrawiam

 

edycja: - wywalilem obrazek / stara wersje strony ktorej temat przenioslem do Web Art ( odnosnik to tematu w moim podpisie )

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powoli strona zaczyna sie ksztaltowac - najpewniej pozostanie przy podobnym ksztalcie - chyba ze znajda sie jakies wieksze bledy - niedopatrzenia. Potrzebny maly betatest - bylbym wdzieczny za Wasze uwagi. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strona moim zdaniem zrobiona bardzo ładnie, ale aszczerze mówiąc to pobawiłbym sie jeszcze przyciskami i zrobił je w grafice, prezentowałoby się to o wiele lepiej i komponowało w otoczenie, najlepiej takie jakies fikuśne, owalne ale nie kwadratowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dzis juz koniec - jutro jakis egzam wiec przydalo by sie dmuchnac w ksiazke, uspokoic sumienie.

 

Popracowalem nad reka oraz ogolnym ukladem panienki - zmniejszony tylek, dluzsze nogi, stoi na palcach - pytanie co sadzicie o jej pozie i o cieniu ktory rzuca. (cien akurat sie pewnie zmieni ale mialem przy nim dylemat)

Troche przesadzilem z detalami reki i teraz bede musial poprawic reszte pod tym katem ale chyba warto.

 

pozdrawiam

nieco zmeczony i opity goraca czekolada

rzuq

 

EDYCJA: - popracowalem troche nad twarza i tulowiem Rzobina

 

 

118.jpg

 

 

 

 

118_2.jpg

 

 

 

 

118_3.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

smart : na armate bedzie jeszcze czas - poki co chcialbym ogarnac jeszcze bryle pary - popracowac nad mimika twarzy panienki, jej cialkiem...

 

sir_Bols: -- > -- moze byc? ;]

 

Potem drugi plan ktory juz sie snuje po glowie - thx Gacu666 - pomysl galaktycznej speluny najpewniej bedzie zrealizowany. Moze cos w stylu Duke Nukema, swinie ze strzelbami, chmara stripteaserek ;]

 

I tyle na dzis - po zdanym egzamie z grafy (nie majacym nic wspolnego z grafa w naszym wydaniu) mam ochote gdzies sie rozwalic z laska w parku.

 

3m cie sie chlopaki

rzuq

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności