Skocz do zawartości

Posąg Psa


SSparrow

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko

 

Jako że cały lipiec ogarniałem 3D MAXA od strony narzędzi i o co w ogóle chodzi, na początku była to czarna magia, sierpień już spędziłem na modelowaniu i nadszedł czas że chciałem sie pochwalić skromną pracą.

 

Jest to psiak. Robiłem go z tutoriala (więc chyba narazie lamersko, no ale trzeba sie skądś uczyć :P) jest to pierwsza rzecz która wyszła mi i ma jakiś kształt, jest do czegoś podobna więc chciałem sie pochwalić, licząc też na krytyke od sfery istnie modelarskiej, bo najpierw chce sie nauczyć sprawnie modelować, potem będę ogarniał dalsze tematy zwiazane z 3D MAXEM.

 

Render: MentalRay

 

Powiedzmy że jest to posąg Psa ;)

 

psiak2a.jpg

psiak3a.jpg

psiak5a.jpg

 

 

Pozdro!

Edytowane przez SSparrow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Nie wygląda jak posąg tylko figurka i to z tworzywa. Przydała by się faktura jakiegoś kamienia, no i zawsze lepiej robić miękkie cienie, ostre zawsze wyglądają sztucznie. Co do modelowania myślę że więcej się nauczysz robiąc własne modele (nawet proste, jakieś szklanki czy tel. kom.) niż kopiując tutoriale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj siatka:

 

sia2.jpg

 

Ja robie tak na przemian. Tutaj jakiś tutorial, tutaj coś sam pokombinuje. To nie jest moja pierwsza praca, no ale nie będe sie chwalił szklankami czy też takimi prostszymi rzeczami. Z tutoriali moge sie dowiedzieć dużo ogólnie o funkcjonowaniu 3D MAXa, jakiś skrót, tutaj jakaś fajna funkcja, tutaj co zrobić tak i tak żeby nie robić tego godzine tylko 5 minut i takich właśnie przydatnych rzeczy można sie nauczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten vertex z siedmioma edgami na policzku niezbyt korzystny, tym bardziej że da się w tym miejscu kilka trójkątów przerobić na czworokąty. (zobacz jak meshsmooth się w tym miejscu układa, powstaje taka pajęczynka i porozciągane facy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności