Skocz do zawartości

Obiekt 3D: Walec


PiSz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Tym razem coś bardziej złożonego niż ostatnio. Zdaję sobie sprawę z nieoptymalnego rozłożenia siatki, kilka niepotrzebnych mirrorów, w innych miejscach dla odmiany by się przydały, z paru szczegółów też można by zrezygnować ale... jest jak jest, następny model mam nadzieję, że będzie lepszy bo przy tym sporo się nauczyłem.

 

Wszystkie komentarze i uwagi jak zawsze mile widziane.

 

Walec liczy 9685 trójkątów, tekstury diffuse, specular, normal po 2048x2048.

 

edit:

Jakby ktoś miał ochotę zobaczyć kilka screenów więcej w wyższej rozdzielczości:

http://img801.imageshack.us/g/54442179.jpg/

 

2.jpg

 

3.jpg

 

4.jpg

 

1.jpg

Edytowane przez PiSz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

fajne ale mi z kolei nie siedzi tych kilka plaskich elementów na tym wlalsnie boku - jakbys obdarcia przeciągnął po calej dlugosci, bo byłoby niebo bardziej realistyczne, tylko trzeba by dodać troche ciemniejszych kolorów tam.

Jak bedziesz wybieral ujecie do portfolio proponuje walca o zachodzie słońca ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za komentarze

 

Co do zadrapań to podobne znalazłem na 2 czy 3 zdjęciach - nie na całej długości, z prześwitującym białym podkładem, generalnie na 80% zdjęć które znalazłem walce wyglądają prawie jak nowe, jedynie mniej czy bardziej przykurzone więc zniszczeń i u mnie za wiele.

 

Sceny raczej nie będzie... powoli zabieram się za kolejny model, co do walca to pobawię się jedynie oświetleniem i spróbuję nagrać jakiś sensowny filmik z kamerą obracającą się wokół, żeby dodać do portfolio... na razie na szybko wyszło coś takiego:

 

 

btw. Zna ktoś jakąś sprawdzoną stronę z opisem jak przygotować materiał z frapsa do wrzucenia na youtuba (ew. vimeo itp.)? Oczywiście chodzi o jakość... to powyżej uploadowało i przetwarzało się przez youtube ponad 4 godziny, a efektu brak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności