Skocz do zawartości

Maxwell vs. Fryrender


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Odliczam już dni kiedy to na moim biurku w domu pojawi się nowa maszyna, z tej że okazji stwierdziłem (po mimo że v-raya nie znam jeszcze w 100%) wart by było spróbować czegoś innego....

Jak już się bawić to na całego:D więc padło na maxwella, jednak fryrender też wygląda interesująco....

 

Może wie ktoś jak wyglądają te dwa silniki w porównaniu ze sobą? jak wyglądają czasy renderów podobnie??? który z nich ma większą przyszłość???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

E tam, nie czytaj Zdena, brak mu obiektywizmu jako użytkownikowi maxwella. :P

 

Jakiś czas temu już w tym grzebałem, i ogólnie bardziej przypadł mi do gustu fryrender, i wszystko wskazuje na to, że jest też szybszy od maxwella, a do tego jego material editor w 3ds jest, według mnie, bardziej przyjazny dla oka niż maxwellowski. Zachęciłbym Cię jeszcze do zajrzenia w Indigo. Sam jeszcze nie miałem okazji próbować, ale ostatnio mocno mnie ciągnie do jego sprawdzenia, bo po przeczytaniu wielu stron różnych testów, wygląda na prawdę obiecująco.

 

Sz.

Edytowane przez pressenter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi do gustu o wiele bardziej przypadł fryrender, przynajmniej jeżeli chodzi o UI. Nie wiem jak jest z czasami renderu, podejrzewam że są bardzo podobne. Co wybierzesz to będzie dobrze :) A Jezeli chodzi o przyszłość to chyba jednak maxwell... o wiele więcej ludzi go używa => mają więcej kasy na rozwój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności